2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Maşallah sağlıkla ilerlesin kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️
Memnunmuydunuz ilgi alaka nasıldı doktorla çok iletişim kurabildiniz

Sağlıkla gelsin inşallah canım ❤️
Cok memnundum ozellikle ilac hemsirem ozge hanimdan tabi doktorumdanda .. ne zaman mesaj atsam aklıma bisi takılsa cevap aldim yumurta takibinde ve rahim hazirliginda 3 kez asistan doktoru muayene etti dr islemdeydi ama ben doktoruma guvendim ve bu konuda bi sorun yasamadim onun haricinde doktorla tabiki gorusebildim sonuçta doktorun ismine para veriyoruz bir nevi .. gitmeyi dusunurseniz tavsiye ederim cok garanti ilerleyen bir doktor benim deneyimime gore ha negatif alanlar yokmudur illaki vardir her doktorda var bu isin kesin %100 net bir sonucu yok keske olsada butun arkadaslarimiz sevinse 💜

Canim ben ilk andan beri (adetin 3.gunu) estroferm 3 adet 1 oksoparla basladim transfere 5 gün kala 1 prednol akşam 2 progestanı dex 4 duphaston ve 1 corasprinle devam ettim şimdi prednol hariç devam ediyorum , bi de progestan dex yerine kalcadan promester kullanıyorum. negatif sebebi ilaçlar değildir embriyonun durumu ile alakalıdır her rahim kontrolünde dr hem kan aldi hemde vajinal baktı sen dr unu bir gözden geçir derim canim hormonlarına bakmadan kafadan ilac başlamak zor ilk deneme miydi?
Yok bu 2.denemeydi 2 denememdede çif embriyo transfer oldum

Cok memnundum ozellikle ilac hemsirem ozge hanimdan tabi doktorumdanda .. ne zaman mesaj atsam aklıma bisi takılsa cevap aldim yumurta takibinde ve rahim hazirliginda 3 kez asistan doktoru muayene etti dr islemdeydi ama ben doktoruma guvendim ve bu konuda bi sorun yasamadim onun haricinde doktorla tabiki gorusebildim sonuçta doktorun ismine para veriyoruz bir nevi .. gitmeyi dusunurseniz tavsiye ederim cok garanti ilerleyen bir doktor benim deneyimime gore ha negatif alanlar yokmudur illaki vardir her doktorda var bu isin kesin %100 net bir sonucu yok keske olsada butun arkadaslarimiz sevinse 💜
Teşekkür ederim canım sağol hakkında hayırlısı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canim ben ilk andan beri (adetin 3.gunu) estroferm 3 adet 1 oksoparla basladim transfere 5 gün kala 1 prednol akşam 2 progestanı dex 4 duphaston ve 1 corasprinle devam ettim şimdi prednol hariç devam ediyorum , bi de progestan dex yerine kalcadan promester kullanıyorum. negatif sebebi ilaçlar değildir embriyonun durumu ile alakalıdır her rahim kontrolünde dr hem kan aldi hemde vajinal baktı sen dr unu bir gözden geçir derim canim hormonlarına bakmadan kafadan ilac başlamak zor ilk deneme miydi?
Sizin Doktorunuz kimdi acaba

Kızlar ben hastaneye kanı attım yükselme iyi mi yazdım. Çok erken veriyorsunuz kanları yazmış. Moralim bozuldu ne demek istedi onuda anlamadım. Keyfim kaçtı

Evlenelim 3 sene olacak ilk kez pozitif gördüm ama sevinemiyorum yok kesesi yok kalp atışı yok şusu busu derken icim daralıyor aşırı panik yapıyorum korkuyorum erkenden kalkmaya basladim sabahları... normal kadınlar gibi hamile kalamadığımdan her dk her an aklimda hamileligim var hofff depresif haldeyim bi de çift embriyo konuldu tek olursa da uzulcem bla bla bla 🥺🥺🥺🥺🥺😟 bunlar yetmez gibi burnum akıyor nezle oldum haziranda şaka gibiyim 🫠🤧
Seni o kadar iyi anlıyorum ki keşke bir an önce trasnfer test günü gelse o zaman rahat edicek mişim gibi hissediyorum ama. Olmam büyük ihtimalle zor valla 🥲

Ayy 🥲🥲 bugün kese icin gidicem canim kalbim yerinden cikacak resmen 😆 sağ salim evden cikabilirsem keseyi de gorurum insallah bayilacak gibi heycanliyim cunku 😆😆
Haberleri ver mutlaka umarım tatlış minnoş bir kere görürsün 😍😍🙏🏻

Aynı durumdayım benimde 3. Yılım olacak evleneli ilk kez pozitif gördüm ama içimde o sevinc yok tuhaf hisler var. Kalp atısına kadar rahat edemiycez sanırım. Sabah 5,6 da uyanıyorum uyuyamıyorum. İçim daralıyor. Rabbim güzelce sağlıkla ilerlemesini nasip eder inşallah

Canım ben de transfer gününden beri 5-6-7 de uyanıyorum. Çıldırmak ğzereyim :KK43:
Kızlar bu aldığımız hormon ilaçlarının da etkisi

Kızlar ben 25 de 1 embriyo oldum 5a kalite ilk 2 gün bende yoğun bel kasık ağrısı uyku vardı gittikçe bunlar azalıyor bel ağrım yine var ama hafif sizde oldu mu böyle. Ümitsiz olmak istemiyorum

Hanimlar dun aksamda yazmistim ama bi cevap alamadim ttansfer sonrasi kullandigim ilaclar karnimi yumartanin sivri sekline donusturuyor. Drvilaclarin oyle bi yan rtkisi yok demisti. Karnimin ici gerilip patlayacak gibi bi hissim var bugun transfer sinrasi 5. Gunum. Boyle bisey yasayaniniz varmi
Benim de öyle karnım taş gibi olmuştu tuttu şükür

Kızlar ben 25 de 1 embriyo oldum 5a kalite ilk 2 gün bende yoğun bel kasık ağrısı uyku vardı gittikçe bunlar azalıyor bel ağrım yine var ama hafif sizde oldu mu böyle. Ümitsiz olmak istemiyorum
Canım herkesin belirtisi farklı oluyor ilk günler bel kasık ağrısı oluyor sonra herkes farklı belirti hissediyor. Benimde hiç göğüs hassasiyetim yoktu bazı arkadasların vardı. Gün gectikce göğsüm hassaslastı şuan aşırı yeşil damarlar çıktı göğsümde. İçini ferah tut ümitsizliğe kapılma inşallah en güzel şekilde bebişin sana tutunur.❤️

Canım herkesin belirtisi farklı oluyor ilk günler bel kasık ağrısı oluyor sonra herkes farklı belirti hissediyor. Benimde hiç göğüs hassasiyetim yoktu bazı arkadasların vardı. Gün gectikce göğsüm hassaslastı şuan aşırı yeşil damarlar çıktı göğsümde. İçini ferah tut ümitsizliğe kapılma inşallah en güzel şekilde bebişin sana tutunur.❤️
İnşallah canım yarın 7. Gün kan versem çıkar mı acaba?

Canımm Allah razı olsun içimi rahatlattın. Bi arkadasa uğradık hemşire biz heyecanla hamilelik haberi verdik. Bu sonuc cok düşük binlerde olması lazım hamile olmayanların bile değeri bu cidden bu değere nasıl pozitif diyorlar aşırı düşük falan dedi. Keyfim kaçtı
Ya onu diyenin aklı yok bi göstersin bana hamile olmayıp da bu değere sahip olanı bi göstersin o hemşire anaokulu bile torpille geçmiştir mantığa bak ya kaçıncı gününüz bugün bi bana onu söyleyin o değeri verdiğinizde kaçıncı gündü

Hanimlar dun aksamda yazmistim ama bi cevap alamadim ttansfer sonrasi kullandigim ilaclar karnimi yumartanin sivri sekline donusturuyor. Drvilaclarin oyle bi yan rtkisi yok demisti. Karnimin ici gerilip patlayacak gibi bi hissim var bugun transfer sinrasi 5. Gunum. Boyle bisey yasayaniniz varmi
Ben böyle bişey yaşamadım gazınız bile birikmiş olabilir ama gaz da tuhaf şişkinlik yapıyor

X