2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım benim ilk değerim 45 ti. Ve testte görmek için kör olmustum o kadar silikti ki.
Değerini 12 ile öğrenip sağlıcakla doğuranlar var. Ondan kan testi yapmadan ilaçları birakma
Saol canim yaptirmaya gidecegim aksam ustu havada cok sicak .ilaçları hele her yerim igne izi oldu moralim bozuldu oyle gorunce yapmadim

Dün test yaptım negatif çıktı bu günde kan verdim sonuç yine negatif. O kadar uğraş o kadar emek hepsi boşunaymis her yerim mosmor iğnelerden gece yatamıyorum. İsyan etmiyim diyorum ama içim soğumuyor kolay elde edenler çöpe atarlar biz o kadar isteyip uğraşıp emek veriyoruz niye yok? ? Adaletmi bu? Çok doluyum çok çaresiz ve umutsuzum ne diyim elden bisey gelmiyor ama kabul etmek kolay değil. Bekleyen herkese güzel haberler almak nasip olsun, hamile olanlara da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Çok haklısın aynı düşüncelere ben de kapılıyorum. Ama bizimde sınavımız buymuş demekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Biz elimizden geleni en iyi şekilde yapıyoruz artık gerisi takdiri ilahi maalesef.

Pes etme ama belki öbür aylarda olur denemekten vazgeçme eğer imkanın varsa. Rabbim yüreğine ferahlık versin

Amin inşallah Allah razı olsun

İnsan çok üzülüyor evet ama Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur hiç öyle düşünme, sabret.. bak benim de geçen sene ilk tedavim negatif oldu 3 embriyo koymalarına rağmen ve zaten 3 embriyom vardı geriye de kalmamıştı. Bir sene sonra sıfırdan başladım bu transferim tuttu sağlıkla ilerlerse.. çok şeyler çekiyoruz ama allahtan umudu kesme sakın

ah canim seni oyle anliyorum ki su dediklerinin hepsini dusundum yasadim o testten sonra karnima ictigimiz haplara bakip cok kotu oldum bu kadar ugrasa cok doluyuz suan ins kavusacagiz bebislerimize ama yolumuz ccok dikenli.bizleri bizden baska kimse anlamaz .kavusan hamile olan herkez ins kucaginiza saglikla alirsiniz.

Benimde çok şişti ağır geliyor bana
Göğüs ağrı bende de var südyen takamıyorum
Bende takamıyorum o yüzden pek evden çıkamıyorum

Bu hisler şimdi çok normal, çok büyük bir hayal kırıklığı oluyor biliyorum. Bir çoğumuz yaşadık. Aynı dönem evlendigimiz bir arkadaşımın gebelik haberini öğrenince o kadar üzülmüştüm ki niye ben her şeyi binbir uğraşla elde etmek zorundayım diye.. opu süreci de öyle insanların istemediği gebelikler olurken ben her gün kaç iğne vurdum kendi kendime Allah'ım niye diye çok düşündüm. Ama kalktık, bir daha denedik. Sen de deneyeceksin inşallah. Geçecek, her şey geçiyor. Dua et bol bol. Allah sağlıkla nasip etsin, umudunu kesme.

Sanki beni anlatıyormuşsunuz gibi hissettim ben den sonra ikişer ay arayla evlenen arkadaşlarımın ikisi de hamile kaldı ve doğurdular

Gerçekten o kadar iyi anlıyorum ki neden her şey için çabalamak zorundayım düşüncesini. Hayırlısı bizim için böyleymiş demekten başka bir şey gelmiyor

Benim de benden sonra evlenen tüm arkadaşlarımın bebeği, çocuğu var. Asla istemiyorum diyenlerin bile oldu en erken evlenen benim 5 yıl oldu, bir benim yok hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah geç olsun güç olsun bizim olsun

Aynen öyle bizimde sınavımız bu olsun bundan sonra minişlerimizle mutlu huzurlu sağlıklı ömürler nasip etsin Rabbim

Canim seni o kadar iyi anlıyorum ki evlendiğimde ilk günden beri bebeğim olsun istedim çabaladık olmadı derken agri kesici bile almayan ben kadın doğum masasında kendimi buldum pcos çıktı aşılama dendi sonra eşime de bakıldı azospermi çıktı dünyam yıkıldı, kendimi toparlamak zaman aldı isyan etmek istemedim tup bebek surecimiz basladi, bu sürede ama etrafımda çoğu arkadaşımın bebek haberini de aldık neyse uzatmayayim çok denedik bu 3.denememiz nasip hala umudum yok değerlerim düşük ama olsun en azından hamile kalabiliyorum kimyasal da olsa rabbim bu yolda çabalayan her arkadasima her cifte kolayliklar versin hiçbirimizin emeği boşa değil eminim bu arada kendi evladım henüz yok ama iki güzel siyah kedinin annesiyim ve dünyanın en güzel hislerinden birini yaşadım onları bularak umarım kendi evlatlarımızı da alırız en kısa sürede

Merhaba ben de yeni başladım tüp bebek surecine burda yazilanlari okuyordum baslayip yazmak bana da nasip oldu.bugun 3.gun ignelerimi olacagim simdilik bir zorluk yasamadim yumurta toplama islemi oncesi yapilan bu igneler ortalama kac gun suruyor? Bilenler yazabilirse cok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…