2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar rahim hazirligi ilaçlarına Reglin kacinci günü başladınız ?
Ben 2. Günü kan sulandırıcı hap içmeye başladım 3. Günde Estrofem içmeye başladım şuan günde 4 taneye çıktı. Aşırı derece de baş ağrısı yapıyor bende ve ilk 3 gün ayaklarım patlicakti ödem oldu. Ama ilaç kullanımı boyunca şişlik oluyor. Bende istahta çok açtı

Kızlar günaydın bana verilen kağıtta 5 aa 6. Gün embriyosu yazıyor. Embriyolog 4. Günü tamamlamadan dondurmuştuk dün çözdük gelişimi devam etti dedi. Ama kağıtta 6. Gün yazıyor. Daha mı erken belli olur sonuc

Bende 6. Gün transferi oldum gecen ay.
10. Günde çok silik gördüm testte beta da 45 cikmisti. Yani çokta erken belli olmuyormbyune 10. Gün ancak

Bende 6. Gün transferi oldum gecen ay.
10. Günde çok silik gördüm testte beta da 45 cikmisti. Yani çokta erken belli olmuyormbyune 10. Gün ancak
İnşallah olumlu olur sonucta bekleriz napalım. Belim çok kötü durumda kasıklarıma ağrı giriyor. İlk günden belirti olmaz daha tutunmamıstır bile ilaclar böyle ağrı yapıyor mu acaba transferden önce böyle şiddetli değildi

Evet havalardan mı transferden mi ben de bilmiyorum ama korkunç ateş basmaları var böyle yangın var die bağırıcam ara ara. Mide bulanması bu haftalarfa başlar yazıo ama ben de bişey yok, bi de göğüslerim korkunç şişti ve ağrıo

Evet canım ilaclarin yan etkisidir. Hamilelik en fazla 300 lu degerlerle öğreniliyor. Bu kadar az hormon salgını ile belirti gostermez

Yinede bir kan versen mi acaba çok haklısın insan sonucu görmeye korkuyor ama. İdrar testlerinde hata payı çok yüksek.
2 tane test yaptim canim simdde kasik agrilarim. Basladi adet olcam herqlde sabah igneleride yapmadim .valla belirtilere takilmayin arkadaslar goguslerim hala aciyo sancilar falan ilaclar yapiyor.

2 tane test yaptim canim simdde kasik agrilarim. Basladi adet olcam herqlde sabah igneleride yapmadim .valla belirtilere takilmayin arkadaslar goguslerim hala aciyo sancilar falan ilaclar yapiyor.
Canım benim ilk değerim 45 ti. Ve testte görmek için kör olmustum o kadar silikti ki.
Değerini 12 ile öğrenip sağlıcakla doğuranlar var. Ondan kan testi yapmadan ilaçları birakma

Canım ilaçlarını bırakmasaydın kan testi yapmadan, zaten ilaçlar bırakıldığında hemen regl olunuyor. İdrara çok güvenme yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…