2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canim senin değerin kaç

Benim de 2 ye yakın sonuncu 2.84 gibi artış oldu 287 de kaldı bakalım inşallah cumaya kese için gideceğiz o zamana artar diye umuyorum 11. 13. Ve 15. gun verdim testleri dr 11.gun ver dedi. Çift transfer edildi az değer olunca üzüldüm biraz bakalım teşekkürler kuzum

Canım ne zaman transfer oldun ve hangi günler test yaptırdın? İlk değerlerini de yazar mısın?
7 haziran
54 ve 101 3.yazdim zaten senin değerlerin kaç canım?

Kızlar ya tüp bebek sonrası ilk muayene için dr un sekreteri muayene için randevu verdi, muayene ücreti 3 bin lira cok canım sıkıldı, daha tüp bebek parasının borcundan kurtulamadık , sizde muayene ucretleri nasıl, 2 dk kese görmek için verilen rakam acıkcası canımı cok sıktı

Kese için gidilince muayene parası olması çok saçma değil mi ya sonuçta yapılan transfer sağlıklı mı değil mi ona bakıyor.. ben yarın 2. Testi vereceğim sonra keseye çağıracaklar ama isteyeceklerini sanmıyorum en azından inşallah

Bende kese kontrolü için 2.500 versim cuma günü kalp atışı için gidicez tekrar alırmı bilmiyorum iğneler çok pahalı sabah akşam oluyorum bitiyor hemen

Kesinlikle biz de esimle oyle dusunduk, sonucta kontrole cagırıyor, onca parayı vermisiz , bi kese görmeye 3 bin nedir , sonra bi daha kalp atısına cagıracak eger ikizse onda fiyat daha fazla , Allah vicdan versin mecbur gidiyoruz , ilacları da surekli cebimizden aldık, yazdıgı ilacları sgk karsılamıyor hocanın anlasması yok , hayırlısıyla kucagımıza alırız insallah , elde avucta bışey kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…