2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canim seni o kadar iyi anlıyorum ki evlendiğimde ilk günden beri bebeğim olsun istedim çabaladık olmadı derken agri kesici bile almayan ben kadın doğum masasında kendimi buldum pcos çıktı aşılama dendi sonra eşime de bakıldı azospermi çıktı dünyam yıkıldı, kendimi toparlamak zaman aldı isyan etmek istemedim tup bebek surecimiz basladi, bu sürede ama etrafımda çoğu arkadaşımın bebek haberini de aldık neyse uzatmayayim çok denedik bu 3.denememiz nasip hala umudum yok değerlerim düşük ama olsun en azından hamile kalabiliyorum kimyasal da olsa ❤️ rabbim bu yolda çabalayan her arkadasima her cifte kolayliklar versin 🤲 hiçbirimizin emeği boşa değil eminim bu arada kendi evladım henüz yok ama iki güzel siyah kedinin annesiyim ve dünyanın en güzel hislerinden birini yaşadım onları bularak umarım kendi evlatlarımızı da alırız en kısa sürede 🌸❤️🤲
Canim senin değerin kaç☺️

10 ile 12. Gün arası 2 kata yakın artmıştı. 12 ile 14. Gün arasında 3 kata yakın artmıştı.

İlk transferimde böyle artmamıştı, bi süre sonra düştü malesef sağlıksız gebelik oldu. Şimdi çok şükür güzel arttı
Benim de 2 ye yakın sonuncu 2.84 gibi artış oldu 287 de kaldı bakalım inşallah cumaya kese için gideceğiz o zamana artar diye umuyorum 11. 13. Ve 15. gun verdim testleri dr 11.gun ver dedi. Çift transfer edildi az değer olunca üzüldüm biraz 😔🤲 bakalım teşekkürler kuzum

Canım ne zaman transfer oldun ve hangi günler test yaptırdın? İlk değerlerini de yazar mısın?
7 haziran
Benim de 2 ye yakın sonuncu 2.84 gibi artış oldu 287 de kaldı bakalım inşallah cumaya kese için gideceğiz o zamana artar diye umuyorum 11. 13. Ve 15. gun verdim testleri dr 11.gun ver dedi. Çift transfer edildi az değer olunca üzüldüm biraz 😔🤲 bakalım teşekkürler kuzum
54 ve 101 3.yazdim zaten senin değerlerin kaç canım?

Kızlar ya tüp bebek sonrası ilk muayene için dr un sekreteri muayene için randevu verdi, muayene ücreti 3 bin lira 😒 cok canım sıkıldı, daha tüp bebek parasının borcundan kurtulamadık , sizde muayene ucretleri nasıl, 2 dk kese görmek için verilen rakam acıkcası canımı cok sıktı

Kızlar ya tüp bebek sonrası ilk muayene için dr un sekreteri muayene için randevu verdi, muayene ücreti 3 bin lira 😒 cok canım sıkıldı, daha tüp bebek parasının borcundan kurtulamadık , sizde muayene ucretleri nasıl, 2 dk kese görmek için verilen rakam acıkcası canımı cok sıktı
Kese için gidilince muayene parası olması çok saçma değil mi ya sonuçta yapılan transfer sağlıklı mı değil mi ona bakıyor.. ben yarın 2. Testi vereceğim sonra keseye çağıracaklar ama isteyeceklerini sanmıyorum en azından inşallah 😅

Bende kese kontrolü için 2.500 versim cuma günü kalp atışı için gidicez tekrar alırmı bilmiyorum iğneler çok pahalı sabah akşam oluyorum bitiyor hemen 😞

Kese için gidilince muayene parası olması çok saçma değil mi ya sonuçta yapılan transfer sağlıklı mı değil mi ona bakıyor.. ben yarın 2. Testi vereceğim sonra keseye çağıracaklar ama isteyeceklerini sanmıyorum en azından inşallah 😅
Kesinlikle biz de esimle oyle dusunduk, sonucta kontrole cagırıyor, onca parayı vermisiz , bi kese görmeye 3 bin nedir , sonra bi daha kalp atısına cagıracak 😒 eger ikizse onda fiyat daha fazla , Allah vicdan versin mecbur gidiyoruz , ilacları da surekli cebimizden aldık, yazdıgı ilacları sgk karsılamıyor hocanın anlasması yok , hayırlısıyla kucagımıza alırız insallah , elde avucta bışey kalmadı 😔

X