2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Belirtilerin var mıydı
Canım gogus hassasiyetim transferden oncede vardi kesinlikle belirtim degildi 2 gundur sabah regl sancim oluyor ama inanki varla yok arasi hatta bir ara hayal mi psikolojik mi diye bile dusundum yani kesinlikle belirti aramayın ben okadar endiselendim ki belirtim yok belirtim yok diye

Kızlar transferin 4. Günü sürekli yatmıyorum zorlayacak bişey yapmıyorum ama yatmıyorum da. 2. Günden beri tek taraflı kasık ağrısı özellikle bugün hiç geçmedi bacağıma vuruyo normaldi sizde de oldu mu

Canım gogus hassasiyetim transferden oncede vardi kesinlikle belirtim degildi 2 gundur sabah regl sancim oluyor ama inanki varla yok arasi hatta bir ara hayal mi psikolojik mi diye bile dusundum yani kesinlikle belirti aramayın ben okadar endiselendim ki belirtim yok belirtim yok diye
Hayırlı olsun canım 😍😍

Canım tebrik ederimm.🥹 Ben de burda pozitifleri görünce eczane aradım teste yapmak için bulamadım yakinlarda. Bende 12 Haziran'da transfer oldum.. göğüs hassasiyetim transfer öncesi de vardı şimdi de bı var bı yok geçiyor gibi oluyor yine basliyo sen de öyle oluyor mu acaba. Bide regl sancin nasıl benm alt karın ağrısı var hafif kramp oluyor

Yaaa sagol askim inan hala inanamiyorum bu nasil bi duygu yaa 5 senedir bekliyorum rabbim bekleyen herkese nasip etsin 😻🌼

Canım tebrik ederimm.🥹 Ben de burda pozitifleri görünce eczane aradım teste yapmak için bulamadım yakinlarda. Bende 12 Haziran'da transfer oldum.. göğüs hassasiyetim transfer öncesi de vardı şimdi de bı var bı yok geçiyor gibi oluyor yine basliyo sen de öyle oluyor mu acaba. Bide regl sancin nasıl benm alt karın ağrısı var hafif kramp oluyor
Tatlım bence eczane testleri erken test için uygun degil, guvenilir sonuc vermeyebiliyor, transferden sonra 7 gun gectiyse kan testi yaptır, kesin sonuc cıkar, bol sans diliyorum pozitif haber verirsin ins bize 🥰🙏🙏

X