2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Her doğan bebekte sarilik olur canım bol bol emzir gececektir cogalirsa zaten doktorlar yatiriyorlar canim

Aynısı bendede var geldiler bir iki önlerine çayı çorbası herşeyi benden bekliyorlar ağrım var diye geçtim odaya bidaha gelmediler başa gelen çekilir napcan insan sinir oluyor biliyorum ama kocana söyle şikayet kavga eder gibi değilde ufflaya puflaya herkes malını bilir meraketme anlar hiç bişey bebeğinden senden kıymetli değil canını sıkma hadisenin yeni şarkısı var ya hayat yolu mu ne sen bu şavaşıda atlatırsın çocuğunada anlatırsın diye benden sana gelsin

Iştee sonra der kaynanan beni temizlik icinmi çağırdın

Benımse görümcem geldi kardeşinşn ağız tadına göre acılı yemekler yapto sankı o hamıleydı o sopum yapmıştı. Birde mercimek çorbası yapmış . Amelıyattan çıkam mercimek yermi. Anneme deidm bana etli patayes lı haşlama et canım onu ıstıyor o bi güzel girmiştiki bana anlatamam. Insanı bazı şeylerde sınamak için ediyorlar bencee

Uykular haram oldu kızlarr. Ben gece yatınca benim kız hareketleniyorr saatlerce durmuyor yaaa. Sabah ta 4-5 gbi uyanıyor aynı . Dopum yapıncada böyle olıcak kesin oğlumda ahnıydı . Başına helen yada sınayan varmııı

Ben de öyle biliyorum.2 gündür ishal gibiyim bebek aşağı inince bağırsaklar rahatladı galiba.10 gün felan kaldı benim doğuma da

Selamlar herkese yenidogan emmezse siringayla veriyorlarmis deneyimli anneler dogru mu? Hastaneye siringa goturmeli miyiz

Arkadaşlar biraz önce bi habere denk geldim 4 ay olan doğum izni 1 yıla uzatilabilirmis. Ay insallah bize yetisirEki Görüntüle 3433480
Maalesef bizim kurumda ve bildiğim bir çok yerde analık izninde tüm ek ödeme yolluk vs kesiliyor maaştan bir şey kalmıyor bu yüzden yetişse bile çoğu anne çalışmak zorunda doğum izninde olduğumuz için cezalandırılıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…