2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Evett yaaa niye geldi ozamann yardımı yok birsey yok ben anlamadım ciddenn kocan dese yapardı aslında onunda sesi çıkmıyo benim kocam diyo bak

Kv olmasa daha rahat edeceksiniz resmen siz ona hizmet ediyosunuz

Evett yaaa niye geldi ozamann yardımı yok birsey yok ben anlamadım ciddenn kocan dese yapardı aslında onunda sesi çıkmıyo benim kocam diyo bak
Kocam varken yaptığı için o yokken de yaptığını sanıyor, ben de şikayet ediyor gibi olmamak için bir şey söylemiyorum. Kendi annem olsa ne yemeği düşünürüm ne çamaşırı bulaşığı. Kv neredeyse soğanları nasıl doğrayım diye bile bana soracak. Kadın hafızasını kaybetmiş gibi davranıyor ne yemek yapmayı biliyor ne ev işini sanki.. ben de şunu şöyle yap bunu böyle yap diyemediğim için kendim yapıyorum sonunda. Ama artık ben de kendimi ağırdan satıcam valla 40. Haftamda misafir ağırlayamıcam..

Ayyy kadinnn destek mi olmaya geldin kostek mi de cokk sinir oldum senin adina su an… hadi sen hazirladin bari bulasigi halletsin ya o kadar iyi anliyorum ki seni… ben de kaynanaligi kocam yapiyo erkekler gercekten direktifle calisiyormus cok net sekilde anladim bunu…

Kv olmasa daha rahat edeceksiniz resmen siz ona hizmet ediyosunuz
Ya haftasonu böyle değil eşim işe gidince öyle bir değişiyor ki ne yüzü gülüyor ne iki kelime sohbet ediyor. Hiçbir şey yapmıyor diyemem tabi ki yardımcı oluyor ama ben yoruldum artık yardım istemiyorum bensiz de bir şeyler yürüsün bir güncük de her şeyi ben düşünmeyeyim istiyorum…

valla ben de anlamadım bi öyle bi böyle beni de manyak etti… kesinlikle kocalar da öyle bak hiç farketmiyor. Sen yapıyorsun diye çok rahatsın, yorulmuyorsun yapabiliyorsun sanıyorlar. Kimse kendini zorladığını, ekstra efor sarfettiğini düşünmüyor. O yüzden baştan ben yapamıyorum diyip kendini çekmek lazım. Az önce beş dk hangi makarnayı yapacağımızı konuştuk artık sıkıldım sen söyle, yap birini kafana göre dedim ben söylemicem siz söyleyin diyor. Tamam kelebek olsun kurtardık dünyayı tamam.

eevttt kocan varken iyi kocanda düşunüyodur yapıyo ediyorr falann
Artık bundan sonra sende ağırdan sat dediğin gibii
Ayy şeye cok güldürdün beni kadın hafızasini kaybetmiş gibi davranıyor diyee
Benim kaynanamda bazen öyle supür demesem supürmez bana söyle diyo niye diyeyim kalk süpür elinemi yapışıyor

Saka gibi… aynennn oyle zar zor yapiyorsun yemek, bulasik, supurge vs her seyi ama sirf olu taklidi yapip sakat gibi davranmadigin icin cok iyisin saniyorlar. Gec kaldik prenses olmakta biz seyit onbasiliktan devam…

Acemim üzüldüm kuzum ya.
Keşke büyüklerimiz daha anlayışlı olsalar. Doğumdan önce canının sıkılması strese girmen. İnşallah doğumdan sonra hemen toparlanirsin kv de kendi evine döner

Ya ben anlamiyorum gercekten… benim annemin de iki tane gelini var. Onlarin evinde oylesine kalirken bile her islerini goruyor kadin. Kimse bir sey demeden bulasiklari toplar, kahvalti hazirlar, durur duramaz kalkar evi temizler. Gercekten nedir bu kaynanalarin ogullarinin evine elin evi muamelesi yapmasi

Evettt bende çözemiyorumm bizi demekki kızı gibi görmüyolar gelin gözüyle bakıyorlar allahtan eşim diyorda yapıyo hatta esime soruyo ne yapayim aklına gelmiyo yemek kızımda geldi kaldı mutfak kırintı içinde bi kalkıp insan rahatsız olmuyomu anlamadım şey kafası bu hemen yiyeliim kalkalım.bulasik koyayım hemen salona geçip oturayim derdindeydiii ama artık öyle yapamıcak dicem busefer

Bikeresine dedim heryer kırıntı oldu aldı süpürdü illa böylemi dicem ama artık huyumu biliyo benim oturamıcak rahst rahat

De valla madem geliyo bi isin ucundan tutsun. Zaten canin burnunda bi de yemegi temizligi dusunme

Reactions: Jou
Ya zaten yanımıza yardıma gelen kişilerin bunu düşünmeai lazım. Evı afedersin pislik götürüyo e demedinkii modunda oluyorlar. Körmüsüüün pardonda.
Yapmayacaksan bana yardımın dokunmayacaksa hiç gelme benıde sinir etme.
Öyle ınsanlara deli oluyorum başıma çok geldi. Hatta benım kardeşimde öyledir. Temizlık ediyorum diyolar bana kardeşine annene flan söylesene. Onlara iş buyur edene kadar kendim yapım . Kendim ettiğim zman içime siniyor yoksa yapılmamış gbi olıyorum ben bide

Kv çok uyanık esinin yaninda iş yapiyoki eşinin gozunde iyi olmak için.oraya gelme amacı size yardım etmek etmeyecekse bosuna size iş cikarmasin

Kızımda doğumun ikinci günü içerde görümcem kv var ben açlıktan bayilacak gibiydim.en son eşime kızdım git şöyle bı kap yemek yapsınlar onu bile yapmadılar ablam gelip yaptı.mesela kahvaltı hazırladı tezgahı silmedi ben kalkıp o halimle sildim.hersey yarım yamalak illaki ben soyliycem.ucuncu gun sıkıldık gidecez dediler hiç kalın demedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…