2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ayy maşallah yasemin. Ne tatlı ne güzel bir doğum hikayesi olmuş. Tabi yaşarken muhakkak zorlandın ama sena kucağında maşallah. Allah bir ömür sağlıklı huzurlu sağlıklı mutlu yaşamayı nasip etsin inşallah. Çok geçmiş olsun bu arada, sarılık sık olan birşey. İnşallah çabucak toparlar minnak

Oy canım wasntt her süreç kişilere özel gerçekten ama doğru bir şey var ki evladını görünce insan her şeyi unutuyor iyisiniz dimi kuzum

Saglikla büyüt bebegini yasemiin darisi bize canim sezeryen aninda bebegi gordukten sonra seni neden bayilttilar canim ? İlk dogumumda sanki benide hafif uyuttular gibi geliyor bazı anlar yok bende ama oyle birseyden bahsetmediler bu benim tahmijim

Yaseminnnn,
Gözün aydın canımmm
Allahım sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin
Evdesin dimi artıkkk

Morgancim kaç haftalık oldun arkadaşım da adet ağrısı gibi başladı demişti ama her ağrı doğum ağrısı mi bilmiyorum bende

Biraz dinlenmeye çalış bakalım geçecek mi takip et bı sakin ol ama önce

Uyu canım eğer uyuyabilir sen geçicidir gerçek sancı siklasir ve uyutmaz bol dua et kendine
Geçmiyor kızlar,bebeğin hareketi ile birlikte ağrı daha da şiddetleniyor.sabahı bekleyeceğim hastane için sanırım.bu sancılwr kaç saniye sürmesi lazımdı.2-3 sanşye sürüyor ağrı

Amin canım kinders Bebek çıkınca bana şey dediler şimdi seni biraz rahatlatalım sonra ben bir uyandım herşey bitmiş ameliyathaneden çıkıyordum. Sakinleştirici de olabilir verdikleri şey. Ama çok iyi oldu bence

Oy canım wasntt her süreç kişilere özel gerçekten ama doğru bir şey var ki evladını görünce insan her şeyi unutuyor iyisiniz dimi kuzum
Aynen öyle evlat bambaşka bişimiş . Alin iyi çok şükür daha hastanedeyiz, benim ağrılar devam ediyor tabii, bir de kuyruk sokumunda hissizlik var, anestezi doktoru bir haftaya geçer dedi .
Ay evet ya gümüş kapaksız noo. Bi de benimki kremden tiksiniyor . Yalnız Alin’in emmekten dudakları kurudu, biraz krem sürdüm. Sen de yaşadın mı?

Arkadaslar bisey sorucam yenidogan doneminde sarilik olmamasi icin sute ilave mama da vermeyi dusunuyor musunuz? Mama ile beslenen bebeklerde sarilik riski daha az oluyormus ama meme reddi de olusmamasi gerek nasil bir yol izlemeli sizce mama tedarik etmeli miyiz bir de artik devlette randevu bulmak zor dogum sonrasi bebek icin acil bir durumda ozel hastaneye mi gitmeyi dusunuyorsunuz cok tesekkurler Rabbim hepimizin yardımcısı olsun amin

Reactions: Jou
Aynı gün ayni sorunlar sanırım ufak dogmalarindan kaynaklaniyor benim bebegimdede sarılık çıktı bas bolgesinde. Sizlerede çok geçmiş olsun umarim cabucacik atlatir bebeklerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…