2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Demir eksikligim oldugu icin hepsinden olabildigince uzak durmaya calistim da ben de coook nadir kacamak yapiyorum yasak olan daha tatli geliyo

Demir eksikligim oldugu icin hepsinden olabildigince uzak durmaya calistim da ben de coook nadir kacamak yapiyorum yasak olan daha tatli geliyo
Yaaaa ozaman tabiikii içmee kuzum az kaldı neyseki bende ilk hamileliğimde hiçbirini içmedim

EVett yasak olan daha tatlı geliyorr mesela ciğer ve kokoreçe hasret kaldım ne olur neolmazz yemiyorum

Ay sorma cidden isim bulamayınca çok zormuş bir tane birşey var aklımda onu da kendim yapcam isimli olarak ama koyabilirsek adını
Kaç seçenek var birine daha sıcaksanız ona yoğunlaşın sesli söyleyin fln zamanla benimsiyor insan bazıları daha ortada çocuk yokken seçmiş oluyor ya ne güzel ne yapacaksınn ben de isimli bir şey yapıyorum şuan, doğurmadan bitecek inşallahh

Ve biz çocuk ortada yokken ismini kocam koydu

Mesirrr önce güldürdün sonra ağlattın maşallah size, çok güzel bir kavuşma hikayesi inşallah bütün aksilikleri, hastalıkları bir an önce atlatın, yapacağınız tek şey en güzel anıları biriktirmek olsun canım Yasemin’im, güzel Sena kuşum

Canımmm hepsi geçti gitti bak Alin kuşum kucağında, anneciğinin kollarında anlık düşsem de burada sizin iyi haberlerinizi almak emin ol günümü güzelleştiriyor, her şeyi unutturuyor bugün nasılsınızz ne zaman eve geçiyorsunuzz

mesirmacunu bize gebelik okulunda bebek etmeden önce sütünüzü göğsünüze sürün, emmeyi bırakınca da sürün, kurumaya bırakın diye bilgi verdiler. Bunu uyguladın mı hiç?

Hahah hic erkek ismi yok gibi acemi su olsa şunda var bu olsa yok bu sunun çocuğunun adı sevmiyorum ben falan derken kalmıyor elimizde oysaki kız olsaydı adı hazırdı neyse bende diyorum ki eşime bir liste yapalım içlerinden eleyerek devam edelim en son birine karar veirriz elbet punch işi oluyor ya tablo şeklinde ismini yazıp gökkuşağı işlemek istiyorum sen napyosn

Benim daha 3 Haziran'da off hiç gecmiyo zaman
Dogumum 3 haziranda.
Yasemin aglayarak okudum yazdiklarini
Sağlıcakla büyüt inşallah canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…