2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Böyle zamanlarda ne yapıyorsun peki bazen çünkü çıldıracak gibi oluyorum, yapmam gereken bir sürü iş var elim hiç gitmiyor.

Günü onlar belirlemiyormu

Geçmiş olaun inşallah hemen toparlar canım . Çok mu yğksek değeri . Bizde diyoruz yasemın kayıplara karıştı

Ya bende bir ben mi böyleyim diyorum. Bende aynıyım hatta bunatalar 35. Haftada dopan benekler kubeze girermi acaba diye vşdeolara bakımıyorlen bukuyorum kendımı. Erken helecekmiş gbi hissesiyorum hep bi öutsuz hep bi haşaa ama isyam halinde hbiyim.

Demek ki hormonların verdiği bir şey var benim de içimde sürekli bi korku her şeyden korkuyorum gibi

Aayyy mesirrr o kavuşma anını hissettim resmen burnum sızladı Rabbim herkese hayırla yaşatsın bu güzel duyguları sağlıklı sıhhatli büyüt inşallah bebeğini gözün aydın olsun güzel anne

Yaseminn çok geçmiş olsun gitsin en kısa zamanda inşallah
Oyy ne güzel istediği anda gelmiş ve güzel bir doğum hikayesi olmuş. Benim sezaryen açıkcası biraz farklı geçti . Kızım ve ben şu an iyiyiz. Çocuğum olduğuna hâlâ inanamıyorum mucizevi bişi binlerce kere şükür

Okadar ilerledimi benimde kızım sarılık oldu ama bolbol emziirr normaldir bunlarr kaç tıkı sarılık orani

Genelde serumla ağrı kesici veriyolar ama kizzz acaba benim başım.ağrımadı diyemi vermediler demedilerr hastanemi önerdi
Ağrı kesici veriyorlardı Joum ama vücudum anlam veremediğin şekilde resmen aşerdi. Daha içmemem için durdurdu eşim beni . Aynen hastane özellikle içmemi ve bitter yememi söyledi

Reactions: Jou
Allah analı babalı büyütsün. Anaşım çok mucizevi birşey rabbim kimseciklerin kucağını boş bırakmasın inşallahhjj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…