2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kuyruk sokumu benimde öyle kuzum. Kremi Sena da reddediyor memeye tiksinerek bakıyor biişi sürünce dudak kuruluğu bize de var emzirme ile geçiyor krem sürmedim kuzum

Ben doktor tavsiyesi ile emzirme sonrası 30 cc mama verdim hastanede kaldığımızda. Şuan anne sütü ile besliyorum sadece. Bir sorun yaşamadık canım. İyi gelecekse mama da verilir bence unutuyorlar hemen zaten

Ayyy valla baslicam uykusuzluguna hee 9 aydir kahve cay icmiyorum hepsi burnumda tutuyo kahvaltida cay icmeyi ozledim her gun turk kahvesi saatimi ozledim yeto artik
Kuzumm şimdi içebilirsin ben kahve koliktim hamilelikte tiksindim ve iştahımı açıyor çay pek aram olmazdı resmen çay aşeriyorumm buara çay içiyorum artık yetoo dedim yani nasılsa son aylarım kahvaltıda humana içerdim oda yasaklanmış e bebekte baska var rezeneli kimyonluçay onu alıp içicemm belki sen içersen evladın etkilemez benim kız etkileniyodu ondan içemezdim

Ozamann iyiii süperr

Ayy ne kadar uzun sürmüş jouuu
Yaaa vallahaa ne zor birşey kaş ortası sarıydı sütüm bol olurdu bazen süt yaramayabiliyor ama genede doktor hep emzir mama vermeyelim diyodu bende vermiyodum her saat başı birde üstünee zayıfladı birden çok tombuldu 6 ay ek gıdasına başlayinca başladı kilo almaya

Simdi napıyor senamizzzz

Evett mama beslerken öyle ama anne sütü daha faydalı olduğu için doktorum banada emzirmeye devam demişti busefer meme reddi yaşamayalım demişti oyuzden sanırim zarzor indi ama enazindan çikmadı bu konuda içim rahattı

Ben ozel hastaneye getirdim hep

Cidden öyle olumsuluklari görmüyor insan gelen yolcunun tadı başka olunca çokta beklenince aayy bende kustukca eşim üzülürdü niye böyle oluyor napsak falan diye ben çok şükür derdim bu güzel birşey sen takılma derdim çok uykucu değilim ama gece uykusu olmazsa olmaz ya bütün dengem degsiir o yüzden en çok orda zorlancam biliyorum ahh amin amin minik kuzularimiza canlarimizin bir parçasına hayırla kavuşalim

Yasminimm nasıl kullanıyorsun gümüş kapağı sürekli mi emmeden sonra o hep nemli mi tutuyor hiç krem fakan kullanmıyorSun sanırım o nemli tuttuğu için birde ne kadar kullanılıyor alışana kadar mı

Dündendir karnim bi tuhaf daralıyorum kasılmalar oluyor galiba yoksa cocuklara stres yapiyorum diyemi boyle bilmiyorum ama bunlar normal yalancı kasilmalar sancilar galiba

Ben dedim işte kremler eskisi gibi ise yaramıyor artık oyle duruyooo gumuş kapağı nerden aldın bebişimm

Mevsimim sadece gümüş kapak kullanıyorum. Sürekli göğüslerimde duruyor. Emzirirken çıkarıyorum sonra tekrar takıyorum. Gerçekten gümüşün iyileştirici etkisi varmış. Memelerim pürüssüz oldu çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…