2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Olan oldu bidahada gelemezler öyle rahst rahat boşverr evett yakınd aolsak bile sabah akşam hep sıçılmıştık belli

Olan oldu bidahada gelemezler öyle rahst rahat boşverr evett yakınd aolsak bile sabah akşam hep sıçılmıştık belli
Hiçbir şekilde en yakın akraba da olsa çok iyi anlaştığın çift arkadaşın da olsa samimiyeti abartmıcaksın çok fazla içine almıcaksın annen bile olsa herkesin düzeni ayrı olacak kocalarımız da bu kafaya gelebilirse çok memnun olucam

Reactions: Jou
Kizlar birazcik ozel bir mevzuu kocalarla eski fikfike geri donebildiniz mi ben bir kere denedim cok canim yandi devam edemedim bu hep boyle mi olacak ne zaman duzelecek
Ben de vajinismus oldum diye triplere giriyordum meğer hepimiz aynıymışız benim de acıdı azcık dayandım düzeldi ama şimdi başta acıyacağını biliyorum ya hiç istekli olamıyorum

Kızlar siz misafir işini nasıl yapıyorsunuz.kirkimiz çıkınca yavaş yavaş gelmeye başlıyorlar.caya gelseler neyse de bugün yemekli misafir aldım eşimin iş arkadaşları.sabahtan o kadar yoruldum ki kızım asla durmadı.siz nasıl baş ediyosunuz,şimdiye kadar hiç cagirmadim toparlanmayi bekledim.

Kırk çıkmadan geldiler hazırlık yapmadım yapamadım bir gün öncesi sabaha kadar uyumamıştık bebeğimle, şuan gelenler de sadece kahve içmeye geliyorlar çerez filan koyuyorum yemekli misafir ağırlayanam tek başıma, insanların da bunu düşünmesi gerekiyor

Çok zormuş bana da ders oldu.bi daha yemekli misafir ağırlamam.zorlanacagimi tahmin etmiştim ama bu kadarını değilüstelik daha ağırlama kısmı var bu gece benim için çok uzun olacak

Ben de vajinismus oldum diye triplere giriyordum meğer hepimiz aynıymışız benim de acıdı azcık dayandım düzeldi ama şimdi başta acıyacağını biliyorum ya hiç istekli olamıyorum
Ben de olamiyorum benimki duzelmedi bile yariya kadar dayanabildim cok zor isimiz hoff… sen gidecek misin doktor kontrolune?

Kızlar biz hastanedeyiz. Ateş ve ishal şikayetiyle geldik. Enfeksiyonu yüksek çıktı yatış verdi doktor bugün hastanedeyiz. Salgın varmış. Lütfen dikkat edin. Asla kimseye öptürmeyin, bırakmayın bebeğinizi. Dün birkaç saatliğine kaynanama bıraktım ve sonuç bu...

Eklentiler

• IMG-20240808-WA0014.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 32
Esim is arkadaslarimi yemege davet ettim dese adios der evden kacar yap yemekleri kendin derdim bence esinin de dusunmesi gerekiyordu. Bir dahakine kabul etme derim. Caya kahveye gelsinler hazirlik yapamam de. Zaten yeterince yoruluyorsun.

Oyy gecmis olsun kuzucuga bir an once iyilesir insallah.

Ben geçen söylemesi ayıp karpuz yedim gazdan öldüm ama ayağımı da üşütmüş olabilirim karpuz yiyor musunuz hiç? ne gaz yapar ne yemek sakıncalı ben hiç bilmiyorum onları
Valla ben internetten baktim cogu seyi yemiyorum sonra daha buyuk sıkıntı yapmasin cocuga rahat uyku uyuyalim diye dikkat etmedigim zamanlarda sabaha kadar inleyip ikiniyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…