2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar parfüm sıkıyor musunuz?? Deodorant kullanıyorum o da mecburiyetten ben hayatımda bu kadar ter koktuğumu hatırlamıyorum ya. Parfüm de kullanmak istiyorum artık alkolsüzü yok mudur bunun

Reactions: Jou
Kızlar parfüm sıkıyor musunuz?? Deodorant kullanıyorum o da mecburiyetten ben hayatımda bu kadar ter koktuğumu hatırlamıyorum ya. Parfüm de kullanmak istiyorum artık alkolsüzü yok mudur bunun
Canim deodorant kokutur temiz tenine kol altina gogus arana rollon sur yeterli oluyor. Henuz parfum sikmiyorum. Parfum sıkan biri kucagina alinca bile cocugumun dogal kokusu gidiyor parfüm ustune siniyor.

Eee artık doğurdun ter bile değişiyor vücud degişirkennn ben deodorant avondan alıyorum

Kızlar bebeğime kolik teşhisi kondu, ağlama krizi gelince canı çok acıyor anlıyorum ama elimden bir şey gelmiyor varsa sizin tavsiyeleriniz ve dualarınızı bekliyorum

Bir de İstanbul anadolu yakasında memnun kaldığınız çocuk doktoru varsa önerebilir misiniz doktorumuzdan memnun değilim

Merhaba benim bebeğime de dün gittiğimiz doktor kolik dedi sürekli ağlıyor çok üzülüyorum memede kalmıyor kilo artışı yavaşlamış öyle söyledi doktor sütümü sağıp veriyorum 30 ml ancak içiyor öğünde artık nasıl aşacağız bilmiyorum benzer durumu yaşayanlar var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…