2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ya kızlar. Sütüm birden kesildi. Ve normalde çok boldu hiperlaktasyon ve tazyik problemim vardı içerken bebeğimin hep boğazında kalırdı ve tek sağımda çok fazla süt çıkardı. Gece göğüslerimi yumuşak hissettim ama tam algılayamadım. Sabahtan beri göğüslerim yumuşacık ve sıkıyorum süt gelmiyor. Bebeğim sabahtan beri ağlıyor ve uyuyamıyor. Aç olduğuna eminim normalde emdikten sonra resmen süt sarhoşu olurdu uyurdu. Bu neden olur çok üzgünüm

Göğüsler tam boşaltılmayınca süt azalır ama bu kadar çabuk olmaması gerekirdi sandıkça ve emzirdikçe çoğalır ama Bi doktora danışın önce bence bebeğe şimdilik mama takviyesi yapabilir aç kalmasın benim de gögüslerimi tam boşaltamıyordu bebeğim azalmıştı o yüzden şimdi aynj anda 2 göğüsümü de 20 dk sağıyorum 2 saatte bir artsın diye

Ya 1 günde kesildi anlamadım ki dün çok doluydu

Birlikte dus alarak bence yikanirken aglamayan bebek yok
Benim büyük oğlum da bayılırdı banyo yapmaya, şimdi minnakım da çok seviyor. Hatta banyo bitince ağlıyor acaba yıkarken ilk başlarda panik mi oldunuz? Çünkü böyle telaşla korkuyla yıkayınca bebekleri, onlar da çok geriliyorlar ve sonra öyle de devam ediyor. Ben ilk banyolarında bile şarkı söyleye söyleye, sakince yıkadım. Etkisi vardır belki

Valla benim allahtan su an oyle bi sorunum yok ilk baslarda annem 1-2 kere yikarken katildi aglamaktan sonra birlikte dusa girmeyi denedim su an hala oyle yapiyoruz gıkı cikmiyor cok seviyor kucagimda dus almayi ama evet bence de cabuk cabuk alel acele dus aldirmak strese sokuyor bebekleri, haklisiniz

Reactions: Jou
Ağlamayan yoktur heralde deyince siz de öylesiniz sandım, pardon çok güzel birlikte duş almak çok keyifli hem anne hem bebek için süper çok sevindim

Aayy o çok guzel oluyo en rahat birşey ben kızımla çok yaptım 4 5 aylardan sonra küveze yıkıyodum en büyük rahatlık temaslaydı ve hala kızımla banyo yapıyoruz çok seviyoruz kızımla yıkanmayı enazından birbirimizin genital bölgeleri aynı ama oğlumla o şekilde olmaz tabiiki

Yaşadıkların benim kinin aynısı..
3 gündür öyleydi, sağdım biraz,sürekli meme de tuttum, lullby damla kullandım 3 öğün, bir de bol karpuz yedim, bugün sağ göğsüm taş gibi olmuş, yine tazyikten ememedi sağdım.
Yani özetle üzülme emzirmeye devam et

Tabii 2 yasindan sonra artik cinsel bolgelerinin gizli kalmasi gerektigini bilmesi lazim olsun simdi yapilir ama yerim dötünü

Benim gibi ayakta olan
Ben benim usak fisir fisir uyuyo koynumda burnu tikandi yine uyandi. Bu burun tikanikligina napiyosunuz?? Bende pilli burun aspiratoru var ama ucu cok buyuk cocugun burnuna girmiyor ki sumugunu cekelim. Bi de sivi degil kuruyor burnu ondan tikaniyor damla damlatiyorum ama yine tikaniyor bi sure sonra

Yaaaaaaaa en güzel hiss tadını çıkarr hiç alışır diye korkma asla alışmıyolar zamanla bırakıyolsr ben kızımda iyiki tadını çıkardım.büyüdü gitti gerçi biliyosundur
Nebulazatör varmı kuzum serum fizyolojikle çok rahatlatıyo tavsiye ederim oğlumda öyle yaptık tabi burun damlasıda vermişti doktor evin neminden oluyo burun tıkanmaları bana bile oluyosa bebeğe nasil olmasın

ay yok almak mi lazim nasil kullanicaz burnu tikandiginda… bronsit tedavisinde kullanilmiyor muydu o

Ben bu şekilde yıkıyorum birsürü sümük çıkıyor çok rahatlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…