2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Hep pamuklu giydiriyorum🥺 emzirirken koluma degen tarafi kan terliyor cocugun ya da kucakta uyumak istiyor cok terliyor🥺 her gun dusa sokuyor musun sen🙄
Ben hergün sokuyorum pınarcım şampuan gerek yok haftada 2 gün şampuan yeterli geri kalanı banyo vallaha oglum dün perisandı hep huysuzdu aksam oldu banyo ettim bi güzel uyudu gitti rahatladı

Kızlar kızımın yüzünde isilikler cogalmaya basladı kremsiz gecmez galiba her gün yıkıyorum ama özellikle uykudan uyanınca kızarmaya baslıyor süt veriyorum tene değiyor iyice azdı. Doktora gitmeden eczacı yazmaz mı

Kızlar kızımın yüzünde isilikler cogalmaya basladı kremsiz gecmez galiba her gün yıkıyorum ama özellikle uykudan uyanınca kızarmaya baslıyor süt veriyorum tene değiyor iyice azdı. Doktora gitmeden eczacı yazmaz mı
Summer
Ben aile hekimine sordum bebek yağı sür dedi bana bide sakallı kişilerden uzak tut dedi aslında babasından uzak tut dedi😂

Korunma yöntemi kocam yapsın bi zahmett hersey benmi halledecem geri ceksin bitsin gitsin spirale çok güvenmemek lazım heran içinde çıkiyo birsey oluyo
Kızzz
Jouu ben ilk hamileliğimde geri çekilme yöntemi ile hamile kaldım😂 tabi düşük olduda o.
Eşlerimiz şey taksın alala banane gidip birde sprial taktıramam😂

• Komik
Reactions: Jou
Summer
Ben aile hekimine sordum bebek yağı sür dedi bana bide sakallı kişilerden uzak tut dedi aslında babasından uzak tut dedi😂
Ya kimse dokunmuyor onu biliyorum dikkat ediyorlar zaten kimseyi gördüğümüz yok ama kızarıyor kuzum ilacı varsa hemen gecsin isterim

Yaaaaa 🥲 demekki kocan kaçırdı daha çekmeden geri :KK48:

Hee yaaa taksın ok u alla allaa niye herşey ben çekecemm birazda o kendine idare etsin 😅😅
Kesin yani bu da demek oluyor kii öyle korunulmuyor😂
Hiç sorma ya niye herşeyi biz çekiyoruz 9 ay karnında taşı sonra büyüt et onlar ne yapsın 😂😂

• Komik
Reactions: Jou
kizlar kilo verme durumlariniz nasil? Ben fena taktim. İstahim cok acik engel olamiyorum ama mutsuzum da. Dogum sonrasi 91e dusmustum simdi 94 olmusum. Birlikte diyet yapmak isteyen varmi?

kizlar kilo verme durumlariniz nasil? Ben fena taktim. İstahim cok acik engel olamiyorum ama mutsuzum da. Dogum sonrasi 91e dusmustum simdi 94 olmusum. Birlikte diyet yapmak isteyen varmi?
Benden 10 kg kadar gitmişti en son ama tartım bozuldu şuan durum ne bilmiyorum, iştahım benim de açık emzirdiğim için çok acıkıyorum diye düşünüyorum (kılıf uyduruyorum🙈😀)

Gercekten emzirdigimiz icin acikiyoruz normalde boyle aciktigimi bilmem ben. Tatli ihtiyaci da ondan. Ama onune gecmemiz lazim😅
Bende de tatlı ihtiyacı çok oluyor bak o da mı bundamış 😂 ay dediğin gibi önüne geçmeliyiz ama emzirme döneminde diyet yapılmasını doktorlar önermiyor sanki, zararlı şeyleri bırakıp tatlıya sınır koysak kilo durumumuz nasıl olır acaba😂

Kızlar benim kızım 52 günlük oldu üç gündür güzdüz uyuma denen bir şey yok geçen haftalar güzel uyurdu, sürekli uyanık ya aglıyor ya emmek istiyor gece 2 saatte bir emmek icin kalkıyor kurulu saat gibi ama gündüz fena yoruluyorum üc gündür zaten dogumdan bi hafta sonra gitti annemler o zamandan beri tekim eşim akşamları yardım ediyor sagolsun ama tuvalete gitmek bile lüks oldu bikac gündür

X