2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kizlar uyku ve gaz durumlarına bana iyi gelen 3sey var yazayim denemek isteyen denesin. Aktardan rezene ve anason aldim gun icinde ikisini karisik 1er tatli kasigi demleyip iciyorum. Birde esila marka anne sutu arttirici küplerden aldim bence en cok uykuya o iyi geldi akşamları iciyorum. Ben aktardan 170₺ye almistim trendyolda 80₺ bilginize

Kizlar uyku ve gaz durumlarına bana iyi gelen 3sey var yazayim denemek isteyen denesin. Aktardan rezene ve anason aldim gun icinde ikisini karisik 1er tatli kasigi demleyip iciyorum. Birde esila marka anne sutu arttirici küplerden aldim bence en cok uykuya o iyi geldi akşamları iciyorum. Ben aktardan 170₺ye almistim trendyolda 80₺ bilginize
Denicemmm

Korunma yöntemi kocam yapsın bi zahmett hersey benmi halledecem geri ceksin bitsin gitsin spirale çok güvenmemek lazım heran içinde çıkiyo birsey oluyo
Geri çekmeyle etrafımda hamile kalan çok fazla insan var en basiti abimin bir hafta sonra ikiz bebekleri oluyor zaten korunma yöntemi değil geri çekme

• Beğen
Reactions: Jou
Geri çekmeyle etrafımda hamile kalan çok fazla insan var en basiti abimin bir hafta sonra ikiz bebekleri oluyor zaten korunma yöntemi değil geri çek
Anladım canım dikkat edemeyen oluyo çunkü kocam geri cekmekle ben hiç hamile kalmadım bence oyle düşünceler olduğu içindir yoksa gelmeden geri cekerse birşeycik olmuyo bide kazayla oldu diyeni bile çok duyuyorum ona bile inanmıyorum🤷‍♀️

X