2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bende de tatlı ihtiyacı çok oluyor bak o da mı bundamış 😂 ay dediğin gibi önüne geçmeliyiz ama emzirme döneminde diyet yapılmasını doktorlar önermiyor sanki, zararlı şeyleri bırakıp tatlıya sınır koysak kilo durumumuz nasıl olır acaba😂
Evet tum zararli seyleri birakmaya veya azaltmaya calisacagim🙈 az once trendyoldan detox mix ve bromelain’li icecek aldim ödemlerden kurtulurum en azindan

Bende de tatlı ihtiyacı çok oluyor bak o da mı bundamış 😂 ay dediğin gibi önüne geçmeliyiz ama emzirme döneminde diyet yapılmasını doktorlar önermiyor sanki, zararlı şeyleri bırakıp tatlıya sınır koysak kilo durumumuz nasıl olır acaba😂
Ekmek şerbetli tatlı felan yemezsek veririzz fitt hallerimi özledim ya bugün oturdum resimlerime baktımm

Kızlar benim kızım 52 günlük oldu üç gündür güzdüz uyuma denen bir şey yok geçen haftalar güzel uyurdu, sürekli uyanık ya aglıyor ya emmek istiyor gece 2 saatte bir emmek icin kalkıyor kurulu saat gibi ama gündüz fena yoruluyorum üc gündür zaten dogumdan bi hafta sonra gitti annemler o zamandan beri tekim eşim akşamları yardım ediyor sagolsun ama tuvalete gitmek bile lüks oldu bikac gündür
Monicim gunduzleri banyo yaptir cok ise yariyor uyku icin

Benden 10 kg kadar gitmişti en son ama tartım bozuldu şuan durum ne bilmiyorum, iştahım benim de açık emzirdiğim için çok acıkıyorum diye düşünüyorum (kılıf uyduruyorum🙈😀)
Of ben de yaa tatli istegimi assssla durduramiyorum. Kahvaltida hic recel bal aramayan ben ekmege surup surup yiyorum😭😭

Kızlar benim kızım 52 günlük oldu üç gündür güzdüz uyuma denen bir şey yok geçen haftalar güzel uyurdu, sürekli uyanık ya aglıyor ya emmek istiyor gece 2 saatte bir emmek icin kalkıyor kurulu saat gibi ama gündüz fena yoruluyorum üc gündür zaten dogumdan bi hafta sonra gitti annemler o zamandan beri tekim eşim akşamları yardım ediyor sagolsun ama tuvalete gitmek bile lüks oldu bikac gündür
Tuvalete al jucağina gir 😀😀 başka yolu olmuyor bazen ben bile mecbur kalıyorum kızim birşey eder anlamaz diye kızımdada oyle yaşadım uyanıkken wc mecbur kalınca gidiyodum kucagımda susuyodur annesii havalarda sıcak bi susuyolar bi acıkiyolar karişıyo iyice bikaç aya rahatlarsın

Tuvalete al jucağina gir 😀😀 başka yolu olmuyor bazen ben bile mecbur kalıyorum kızim birşey eder anlamaz diye kızımdada oyle yaşadım uyanıkken wc mecbur kalınca gidiyodum kucagımda susuyodur annesii havalarda sıcak bi susuyolar bi acıkiyolar karişıyo iyice bikaç aya rahatlarsın
Ah kırkı cıksın rahatlarsın 2 ay gecsin rahatlarsın bi gelemedi o aylar 😄😄

Cok tatlı ama kızımmm tam bir akıllı bıdık beşiğe koyar koymaz o gözleri bi belertio al beni cabuk der gibi bazen gülesim geliyor ne kadar yorulsam da 😄

• Komik
Reactions: Jou
kizlar kilo verme durumlariniz nasil? Ben fena taktim. İstahim cok acik engel olamiyorum ama mutsuzum da. Dogum sonrasi 91e dusmustum simdi 94 olmusum. Birlikte diyet yapmak isteyen varmi?
71 le doğuma girdim şuan 56 kiloyum doğumda bütün kilolar gitti.en fazla 1 ay içinde kilo alırım sürekli zararlı şeyler yiyorum abur cubur istiyo canım.

X