2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar neredeyse 3 yaşına kadar tvye maruz kalmamaları gerekiyor bebişlerin peki nasıl yapıyorsunuz o odadayken hiç tv açmıyormusunuz? Uyurken açıyormusunuz mesela?
Bizim de açık oluyor ama arkası dönük oluyor bebişin. Ama dikkatini de çekmeye başladı hafiften

Nasil yani habsjahs tabii ki aciyorum emzirirken de genelde telefona bakiyorum aaa oldu nasil yasicaz oyle tvnin sadece sesini duyuyor bence bir mahsuru yok
Emzirirken falan telefona kesinlikle bakmayın deniyor mesela ben de bilemediğimden sordum sadece sesini duyması banada olur gibi geliyor

Teşekkür ederim canım benim

Teşekkür ederim canım benim
Bizim evde klima sabit 23 derecede ve ben zıbın artı alt giydiriyorum çoğu zaman üstü açık. Şu an dışarda hava 26-27 derece cam açık kalsın eli ayağı değil sırtı ve göğsü soğursa bir kat giydirmek gerekiyormuş doktor bunun üstünde çok durdu küçük oldukları için terlemek çok çabuk hasta ediyor dedi

Teşekkür ederim canım bende bi atlet bi kolsuz zibinla yatırdım zaten

Kızlar neredeyse 3 yaşına kadar tvye maruz kalmamaları gerekiyor bebişlerin peki nasıl yapıyorsunuz o odadayken hiç tv açmıyormusunuz? Uyurken açıyormusunuz mesela?
Amaaann yok beee niye açmayacamm izliyodum vallaha dizimi herşeyimi hiçbirseyde yok allaha şükür baby tv izlerdi kızım şimdi hiç izlemiyor sıkıldı telime bi uygulama yükledim egitici onunla yapıyor şuan

Kizlar bunu nasl kullanıyorsunuz sağlık ocağından verileni degil bunu aldm ama eczacıya sormayı unutmuş eşim

Eklentiler

• IMG_20240715_142101.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 25
Reactions: Jou
Ben sıcak ederdim geçerdi agrı internete oyle yazıyor mastit içinde geçerli süt artırıyor evet ondan duş alırım ben gece

İnternete baktığımda benim de kafam karıştı, zaten her konuda bilgi kirliliği değil mi? Doktorumu aradım sonra, ondan aldığım bilgiye dayanarak söylüyorum ve ben çok kötü geçirdim günlerce ateşlendim. Keşke en başında arasaydım doktoru dedim. Mastit dediğimiz şey süt birikmesinden kaynaklanan iltihap durumu ve sıcak hiçbir koşulda iltihaba iyi gelmez. Normal bi şişkinlikse bilemem ama mastit farklı bi şey, ateş de oluyor zaten iltihaptan dolayı. O yüzden de antibiyotiksiz geçmiyor. O şişlik olduğu zaman da hemen soğuk kompres diyorum ki ilerleyip mastit olmasın diye. Nasıl rahat ediyorsanız öyle devam edin tabii, ben doktor tavsiyesini iletmek istedim

Merhaba Hallo, ay çok iyi yapmışsınız. Bizim doktor da hemen yapmamızı önerdi. Benim bebiş 23 günlük. Siz kaç günlükken yaptırdınız ve iyileşme süreci nasıl oluyor.

Kızlar ben çok bunaldım ya instagrama bakınca herkes bir yerde tatilde gezmede görmek beni yıpratıyor ne yapıyorsunuz siz gidebildiniz mi tatile falan bebekle ?

Kızlar ben çok bunaldım ya instagrama bakınca herkes bir yerde tatilde gezmede görmek beni yıpratıyor ne yapıyorsunuz siz gidebildiniz mi tatile falan bebekle ?
Ben Eylüle planladım o da otel değil villa ancak o şekilde rahat edebileceğimi düşündüm ama seneye daha rahat olacağız onu düşünüp kendimi teselli ediyorum

Hiç sorma Gördüğüm 2 storynin 1 i değil neredeyse 2 si tatile gidenler ben sitenin havuzuna indim 1 kere o bile çok iyi geldi Eylül ayı içinde Otel tatili yada yurt dışı planlıyorum

Tabikii bilgi vericeksin canim.benim yanlis yoldak dönmek gerekir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…