2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kizlar bebegininiz nasil uyutuyorsunuz guya yenidogan hep uyur derlerdi bizimki uykuya saatlerce direniyor hep memede durmak istiyor ayirinca uyaniyor emzik tutmuyor

Kizlar bebegininiz nasil uyutuyorsunuz guya yenidogan hep uyur derlerdi bizimki uykuya saatlerce direniyor hep memede durmak istiyor ayirinca uyaniyor emzik tutmuyor
Emziryom gazini çıkaryom sonra iki daka daha emziryom dalıp yatağına koyuyorum öle yapmiyinca gazi cikinca uyaniyo

Kızlarrr

Benim kız iki gündür göğüslerimi emmek istemiyor. Resmen başa döndük gibi bir anda huy değiştirdi gibi karnı aç ağlıyor ama emmiyor. Hem emzirip hem mama veriyorum mamaya yapışıyor göğsümü istemiyor. Bir fikriniz var mı.

Protein seyler tüektiyormusun acaba kuzum sütün kalitesi düşmüş olabilirr banada bazen yapıyor hatta kurudut kurukayısı kuru incir hoşafı yapıp içiyorum bazende gece ksynatiyorum ılıyınca bi bardak içiyorum yenidoğan lar evet uyur ama her bebeğe göre değişiyor

Protein seyler tüektiyormusun acaba kuzum sütün kalitesi düşmüş olabilirr banada bazen yapıyor hatta kurudut kurukayısı kuru incir hoşafı yapıp içiyorum bazende gece ksynatiyorum ılıyınca bi bardak içiyorum yenidoğan lar evet uyur ama her bebeğe göre değişiyor
Ne gibi şeyler acabaa jouuu hoşaf deme😂
Benim sütüm azalıyor gibi mama takviyesi yapıyorum.

• Beğen
Reactions: Jou
Kizlar bisi sorcam tam olarak ne yiyosunuz??😭 herrr sey gaz yapiyor anladigim kadariyla yiyecek sebze kalmadi sadece ispanak ve pirasa mi yiyebilicez gercekten… he bi de tagil grubu sadece pirinc… boyuna et tavuk. Biz kabiz olmayalim da kimler olsun🥴

Hahahahaha hoşaf kız dedim yaaa
Kurudut kuru kayısı ve kuruincir beraber suda kaynat süz iç
Ay valla bizde yaptık içtimde bir değişiklik olmadı. Ayarım bozuk heralde benim. Bebek dediğin memeye yapışır benimkide yapışıyordu ama bu iki gündür aşırı zor tutuyor.

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Bunun içinde hem damlalık hem sprey başlık vardı. Bizim doktor 3 damla sabahları ver dedi

Kızlarrr

Benim kız iki gündür göğüslerimi emmek istemiyor. Resmen başa döndük gibi bir anda huy değiştirdi gibi karnı aç ağlıyor ama emmiyor. Hem emzirip hem mama veriyorum mamaya yapışıyor göğsümü istemiyor. Bir fikriniz var mı.
Bende aynı durumdayım 2 gundur

Kızlarrr

Aynısını yaşadım , ayakta gezerek emziriyorum hafif sallayarak, sağa sola dönerek.

Hiç sorma Gördüğüm 2 storynin 1 i değil neredeyse 2 si tatile gidenler 🤣 ben sitenin havuzuna indim 1 kere o bile çok iyi geldi Eylül ayı içinde Otel tatili yada yurt dışı planlıyorum
Ya eşim çok küçük rahat olmaz diyor sürekli.
Ben evden bile çıkmıyorum, stroy lerim hep sesine aldım 🤣
Evden çıkıyorum da sahile falan gidip dönüyoruz bir iki saat. Ne biliyim herkes havuz deniz kum güneş biz gazı çıksın diye kendimizi parçaladık 😂
Parka falan dami cikmiyon bn bugün de iki buçuk saat kaldik ağladı huysuz lasti hemen döndük

Ya eşim çok küçük rahat olmaz diyor sürekli.

Evden çıkıyorum da sahile falan gidip dönüyoruz bir iki saat. Ne biliyim herkes havuz deniz kum güneş biz gazı çıksın diye kendimizi parçaladık 😂
Ben suan tatildeyim kizlar villa tarzi cok rahat ettim. 40imizi burada ucurduk iyi de geldi🕊️. İlk oglumdada 2aylikken gitmistik simdi daha kucuk olduklari icin bol bol uyuyorlar dedim ki 1yasindan once (kosturmalar baslamadan) son sakin tatilimizi yapalim🤣

Ben suan tatildeyim kizlar villa tarzi cok rahat ettim. 40imizi burada ucurduk iyi de geldi🕊️. İlk oglumdada 2aylikken gitmistik simdi daha kucuk olduklari icin bol bol uyuyorlar dedim ki 1yasindan once (kosturmalar baslamadan) son sakin tatilimizi yapalim🤣
Ya biz hiç villa kiralamadık. Hangi taraftasınız biraz bilgi verebilir misiniz sanırım artık çocukla anca öyle yerlere gideriz 😂

X