2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
O da gelip geçecek canını sıkma hiç sarılık hepimizde oldu. Diğer tüm sorunlar için de olabileceği en iyi yerde şuan. Ennn kısa zamanda sağlıkla kavuşun inşallahh

O da gelip geçecek canını sıkma hiç sarılık hepimizde oldu. Diğer tüm sorunlar için de olabileceği en iyi yerde şuan. Ennn kısa zamanda sağlıkla kavuşun inşallahh
Amin

Belki kuçük bi kabuktan kalma diye aktı çokmu aktı nasıl aktı
Yok cok değil ya zıbında gördüm kurumus sekilde sonra icini actım biraz taze kan vardı pıhtılasmıs kan kalkınca tazelendi galiba suan kurudu bi ilerleme yok duruma göre yarın görücem doktora

Reactions: Jou
Canım biz eczanden göbek bakım seti almıştık düştükten sonra hep onunla temizledim şuan tertemiz hiçbir şey yok alabilirsin sende

Nemli Sıcak kompres yap kuşum yada sıcak duş öneriliyor genelde bende oyle ederdim çok dolardı itemeden boşaltmaya çalişırdım banyoda başka türlü napayim olmuydu kızımdada boyle sen gibi doluyodi
Öyle yaptım duştan sonra sıcak havluyla kompres yaptım sonra emzirdim baya rahatladı. Sağ taraf tam boşalmadı ama ağrı kesici içtim ağrımıyor en azından
senin dediğin de mantıklı yaa doğru ama jounun dediği gibi yaptım daha dolacak yer yoktu zaten gevşetip boşaltmak zorundaydım
Aa niye sonuna gelesin daha yeni basladik. Pompan yok mu sagsaydin hemen disardayim diye emzirmemezlik yapma her yerde emzir kuzum bir kere ben de ayni seyi yasamistim hastanede yatarken ememiyordu her seyin bir cozumu varrr pes etme
Ay ne biliyim ya o kadar korktum ki moralim bozuldu dedim mastit olucam antibiyotiğe başlıcam bu hikaye de burda bitcek.. gece pompa yaptım 10 ml bile gelmedi hiç de yumuşamadı bir saat masaj yaptım yok… o yüzden karalar bağladım zaten evet dışardayım diye emzirmemezlik yapmamak gerekiyormuş acı şekilde tecrübe ettim

Kızlar benim benim kaç gündür gaz yüzünden uyumuyor meme de istemiyor bu saatlerde pert ediyor beni resmen anca uyudu kızlar hava çok sıcak acaba pencere yarım şekilde perde önünde açık kalsa bebek üşür mu çünkü hava çok sıcak

Ben sicak komples yapardım çunkü aşkom ordan biliyorum bide internetlerde mastit için bile söylüyo bunu sevindim vallahi onun acısı çokkötü bazen şimdide oluyo tabii bol süt olsunn tospağaaa

Aç aç cam yanında yatmıyorsa birşey olmaz canım bizim hep açık zaten esmiyo bazen diyorum.boşunamı açiyoruz
Gaz yuzündense biogaia mı ne gaz damlası al eczaneden çok iyi benim oğlum çok iyi ediyor
Bide önce sırtını sonra karnını ovala sonra ayaklarını halledersin gazlı şeylerde tüketmemeyi önem göster canım

Aldım o damlayı canim ama pek ise yaramadı ya bizde yinede kullanmaya devam ediyorum

Üşümez nıye ususun terleyip sogumasından ıyıdır. Bende pencere acık yatıyorum perdeyle kapattım yakın yatıyor gecelerı kalkıyoruz zaten vucuduna bakıyorum sıcaksa dokunmuyorum hafıf soguga yakın ılıksa kPatıyorum ya da ustune bı tık kalın örtuyorum. Kıyafet de bir tane pamuklu ınce uzun kollu zıbın altına da tek kat ayaklı pijama yeterli oluyor. Benım kız 12 gunluk bu arada

Valla sekerim ben ılk kızdan o kadar antremanlıyım ki ne saatli uyudu ne saatli uyandı. O ne istediyse o oldu. Çocugun uykusu yokkken illa saat geldi diye aglaya sızlaya yatırmak hic mantıklı gelmiyor bana. Ya da benim kıza uymadı bilmiyorum

Kızlar neredeyse 3 yaşına kadar tvye maruz kalmamaları gerekiyor bebişlerin peki nasıl yapıyorsunuz o odadayken hiç tv açmıyormusunuz? Uyurken açıyormusunuz mesela?

Kızlar neredeyse 3 yaşına kadar tvye maruz kalmamaları gerekiyor bebişlerin peki nasıl yapıyorsunuz o odadayken hiç tv açmıyormusunuz? Uyurken açıyormusunuz mesela?
Nasil yani habsjahs tabii ki aciyorum emzirirken de genelde telefona bakiyorum aaa oldu nasil yasicaz oyle tvnin sadece sesini duyuyor bence bir mahsuru yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…