Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Kızlar yarın kontrole gitmeyi düsünüyordum ama resmi tatil oldugunu unuttum ben pazartesi kaldım galiba o zaman da 39 oluyorum

Merhabalar 14 Haziranda doğum yaptım, sütüm henüz kızımı tam doyuracak gibi gelmedi çok az geliyor zamanla artar değil mi sanki emdiğinde çok az alıyormuş gibi oluyor mecbur sağıyorum.

Kızlar bugün 5.gunumuz .ilk günden eşimle idare ediyoruz.herkes arayıp biseye ihtiyacınız var mı diyor ama kimsenin bişey yaptığı yok,en azından bı kap yemek getiren olsa keşke.mecbur ben kalkıp yapıyorum,eşim sağolsun çok yardım ediyor ama oda çok yoruldu.yinede bu halimize de şükür sadece biraz bunaldım galiba siz ne durumdasınız.

Canim benimm yaa zor tabiii birşey yemesende mecbur yemek yapılıyo yanii allah yardımcınız olsunn insallahhh

Maşallah canım bekledin o kadar ama değdi çok şükür normal bir şekilde kucağına aldın bebeğini hayırlı evlat olsun sağlıkla büyüt inşallah bıdığını darısı da biz bekleyenlere olsun biran önce toparlarsin inşallah

Kizlar merhabalar ilk kez yazıyorum bende şuan 40 haftalık oldum 2 . Gebeliğim ilk hamilelikte yaşadığım sancıları unuttum biraz Bayram haftası malum doktora geçen hafta gittim 2 gündür de biraz ağrım var ne yapmalıyım sizce kendi sancimla doğum yapmak istiyorum acikcasi

Gercegim neler yaptığını anlattı

Gözünuz aydın Allah'ım sağlıcakla büyütmek nasip etsin

Birde bebek hareket ettikçe daha çok ağrım oluyor sancimi agrimi ayırt edemiyorum karnım ağrıyor bazende kısıklarıma bıçak saplantisi gibi his oluyor bel ağrım fazla yok genellikle karın ağrısı pelvik ve kısıklarda oluyor bide tuvalet ihtiyacım varmış gibi sürekli baskı var ama ne suyum geldi nede Nisan yaksalik 2 gündür bu sıkıntılarım var

Bunlar ön sancilar… yani az kalmis doguma ama inan bana gercek sancilar belim mi ayriliyor dedirtiyor

İyi geceler kizlar. 15. Gunumuz bugun. Yaklasik 3gundur goguslerim yumusadi. O ilk gunlerdeki sertlik ve sızı yok. Sanki sutum azalmis gibi hissediyorum ama bebegim emerken guzel yutkunuyor. 15gunde terbiye olurmu gogusler? Sanki ilk dogumda 3.ayda boyle yumusamisti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…