Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Ayy neseki düseliyor acemom mama vermedim seninkidemi oldu sarılık buara pek giremedin

Mevsimimm sen nasılsın kaçıncı hafta oldun nasıl hissediyorsun
Acemim beklemedeyim bugün 40. Haftaya giriş yaptık valla yalancı ağrılar dışında iyim çok şükür yürüyüş plates ilişki ahududu çayı bide Dr um alttan kullanmam için balık yağı gibi birşey vermişti rahimi yumusatmasi ve açmasıni kolaylaştırması için onu kullaniyorum o şekilde devam bayramı da geçirdik bakalım ne zaman gelirse Selim'im bekliyoruz son günlerimiz

Canım Umud
Bende şunu farkettin oturur pozisyonda durursan şişiyor ama uzatınca geçiyor ve indi şişiklerim.

Bende yaptım acil doğuma alındım sarilk demişsin ya cnnm bmimki de gözleri var
Evett yaptın kuzumm ama kaçirdımmıa caba anlattınmı macerayı

Bu sıra her bebekte bi sarılık oluşmaya başladı iyice normale döndü buiş gözleri zaten 2 3 aya gidiyomus ona sıkıntı etme tamamı ama bolbol emzirr 15 dk emzirmen gerekirmis azar azar bile işe yaramıyormuş ben 1.5 saatte bir emziriyorum gecede 2 saate çunkü iyice acikması lazımkii 15 dk emsin düzelsin diye

Çok teşekkür ederim bnde öle yapm kontrol gidene kadar inşallah ya

Reactions: Jou
Canım Umud
Bende şunu farkettin oturur pozisyonda durursan şişiyor ama uzatınca geçiyor ve indi şişiklerim.
İnanır mısın ben çoğunlukta uzanır pozisyonda olmama rağmen böyle ama ne yapalım yemek için ayağa kalkıyorum evi silmek temizlemek için ayakta kalıyorum herhalde bunlar da etkiliyor neyse ki Şafak 2 Allah'ım biz bekleyenlere bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı büyütmeyi yetiştirmeyi nasip etsin doğuranlara da sağlıkla büyütmeyi yetiştirmeyi nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…