2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
İlk günler klostrum sütü geliyor ya bebek fazlasını atıyor o klosteum sütü sarımsı o yuzden kusmuguda sarı oluyor. Sadece anne sütü ile mi besleniyoe
Mama da vermistim ama bugün değil dün vermistim ogle saatlerinde 10 cc anca belki mamadandır diye düsünüyorum

Kızlar Lansinoh hariç göğüs ucu için hangi kremi kullanıyorsunuz? Devamlı sağım yapıyorum da başka ne kullanabilirim krem olarak

Arkadaslar hepinize kolayliklar dilerim bebisinizi nasil uyutuyorsunuz ben emzirirken uykuya daliyor memeden cekip elimde birqz gezdirip besigine koyuyorum ama uyaniyor , ayni seyi basa sariyoruz siz nasil uyutuyorsunuz bel fıtığim oldugu icin ilerde ayakta sallayarak gezdiremeyecgim besikte uyumaya nasil ve ne zaman alistirabilirim 3 aydan sonra mi yapmaliyim? Cok tesekkur

Arkadaslar hepinize kolayliklar dilerim bebisinizi nasil uyutuyorsunuz ben emzirirken uykuya daliyor memeden cekip elimde birqz gezdirip besigine koyuyorum ama uyaniyor , ayni seyi basa sariyoruz siz nasil uyutuyorsunuz bel fıtığim oldugu icin ilerde ayakta sallayarak gezdiremeyecgim besikte uyumaya nasil ve ne zaman alistirabilirim 3 aydan sonra mi yapmaliyim? Cok tesekkur
Ben yarım kundak yapıyorum daha az uyanıyor koyunca besigine canım bi de elektrij süpürgesi sesi acıyorum biraz telefondan dalana kadar

Kızlar merhaba 45 günlük bebisim var doğduğundan bu yana gözü capaklaniyor doktora götürdüm damla verdi netira ama kaynanam bebek küçük damla söyle yapar böyle yapar diye kafamı bulandırdı acaba aranızda kullanan var mi
Doktorun dediğiyle yap canımm kaynanan desin boşver bide emziriyorsan anne sütüylede gezdir gözüne daha çabuk iyileşir

Canım yaatğa ayağını değdirip yavaşça koy sırtına 3 4 dk pışpışlaki kucağında olduğunu anlasın ondan sonra yavaşça bırak bide normal anne kokusunu istiyolar zamanla geçecek

Son düzenleme:
Kizlar ya acil çok iyi bir leke çıkarıcı önerinize ihtiyacım var miniğim reflü yatağı ve elbiseleri batı kaka yaoti 🙈gitmiyo lekesi
Kesinlikle bu tek geçerim hem içeriği temiz hemde bütün lekeleri çıkarıyor ben bebisten önce de kullanıyordum bebek olacağını öğrenince birazcık fazla almıştım iyi ki almışım 🤗

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-06-10-20-00-12_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2024-07-06-10-20-00-12_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 46
Çok teşekkür ederim bnde stok yapm çünkü anlik kazalar olyo dahs bunun kusmalari vs var çok lazm olck cokk😂😂
Bence de daha coooook lazım olacak çok 😅 hele ki bana yani 🙃 renklilerde de işe yarıyor rengi falan atmıyor aklında bulunsun hatta renkli böyle gözden çıkardığın birşey varsa dene derim. Suyu kaynat bir kovaya dök içine çamaşırları at sabaha kadar ıslansin sonra al makinaya at başka çamaşırlarla tertemiz oluyor 🤗

Bence de daha coooook lazım olacak çok 😅 hele ki bana yani 🙃 renklilerde de işe yarıyor rengi falan atmıyor aklında bulunsun hatta renkli böyle gözden çıkardığın birşey varsa dene derim. Suyu kaynat bir kovaya dök içine çamaşırları at sabaha kadar ıslansin sonra al makinaya at başka çamaşırlarla tertemiz oluyor 🤗
Olmazmi aldim arı vız vız zıbın bir türlü gitmedi onu atarm😂

X