2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Yaa umut oldun suan ❤️ peki adet sancıların var mıydı benim 3. Gün dün çoktu bugün hafiften var
Benim belirtim hiç yoktu sadece bel ağrısı vardı ve ates basması vardı ama ilaçlarda bazı belirtiler yapıyor vücutta çok belirti arama yani canım 8. Gün idrar testim silik çıktı 9. Gün kan testi verip pozitifi görmüştüm rabbim size de nasip etsin inşaAllah 🤲🏻🤲🏻🥰 birde stres asla yapma hep pozitif düşün 🌸

Ben gecen hafta öyleydim, hatta dayanamadım hastaneye gittim, serum fln verdiler. Prilama başladım.
Ama şimdi de yani iki gündür bulantılarım geçti. İlaç içmeyi unutmama rağmen hiç bulanmadı bugün. Bu sefer de buna taktım kafayı.
Kusuyor musun peki yoksa sadece bulantı mı?

Sanmıyorum canım benim tüp bebek doktorum ilişki yasak değil demişti biz yine de cesaret etmedik, bence öyle kasılmanın çok bir zararı yoktur zor elde ettiğimiz için her şeyden korkuyoruz ama haklısın
Bana yasakladılar canım hem öncesinden hem sonrasından nerdeyse 2 aydır ilişki yok bizde yani. Ama baktığımız zaman millet bilmeden ilişkisine devam ediyor gebeyken..bizimki tedaviyle olduğu için belki de bazı doktorlar çoğu şeyi risk görüp tedbir alıyor bilemeyiz

İliski yasak degil dedi benim doktorum da , sadece sık olmasın dedi . Ama mantıken kasılma oldugu için tabi sorun oladabilir, gercekten herseyden korkar olduk
Benimki yasakladı canım öncesinden de sonrası için de. Olmaması bizim için daha iyi dedi

Bana yasakladılar canım hem öncesinden hem sonrasından nerdeyse 2 aydır ilişki yok bizde yani. Ama baktığımız zaman millet bilmeden ilişkisine devam ediyor gebeyken..bizimki tedaviyle olduğu için belki de bazı doktorlar çoğu şeyi risk görüp tedbir alıyor bilemeyiz
Evet hani bişey olursa siz yasak değil dediniz demeyelim diye onlar da çoğu şeyi yasaklıyor bence de

Kızlar birsey sorucam bugün kabızlık başladı. Şimdi fitil saatimdi fitili gönderemedim cok içeri parmağım gitmedi sanki afedersiniz orayı kemik kapatmıs gibi çok sert kemik gibi birsey var. Bu normal mi kabızdan olmus olabilir mi

Transfer sonrasi yapilmamasi gereken ev islerini sayarken supurme yok uzanma yok gibi karin kaslarini sıkıstıracak isler yapmayacaksin demisti dr. Sanirim transfer sonrasi kasilmalar emriyonun tutunmasina geri itilmesine sebeb oluyor

X