Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Merhaba,
Nasıl oldunuz. Bir de gece bu şekilde olmadan önce memelerinizde bir doluluk acı vs hissediyor muydunuz, bir anda gece mi oldu

Bizim de doğar doğmaz beyazlık ve çapak sandığımız bişey oluyordu. İlk hafta kontrolde sormuştuk doktora bir damla verdi, Yenidoğan gözyaşı kanalları tıkalı oluyormuş çok normal dedi. Bir hafta kullandık geçti. Hatta diğerinde yoktu ama doktor onda da olabilir sonrasında en baştan kullanabilirsiniz zararı yok zaten diyince ikisine de 5-7 gün kullandık.

Merhaba,
Nasıl oldunuz. Bir de gece bu şekilde olmadan önce memelerinizde bir doluluk acı vs hissediyor muydunuz, bir anda gece mi oldu
Kotuyum maalesef atesim cikiyor surekli. Serum taktilar 6 saat iyi geldi simdi yine tekrarladi ates. Antibiyotik ve parol iciyorum. Bir gece once yorgundum sadece doluluk hissettigimi hatirlamiyorum bir anda gece emzirmeye kalkinca oldu hic anlamadim

Evet canım öyle aslında ben kendi ailemle aynı binada oturuyorum kendi annemlerle yani babam diyor 2 ay dışarı çıkmak yasak torunun büyüsün he oldu baba dedim ben kafayı yiyeyim sonu hastanede bitsin dimi dedim he tamam o zaman bebek arabasıyla kapının oralarda gezebilirsin diyor

Ona da şükür o zaman canım

Acaba damlanın adı neydi canım bizim doktor da netira diye bir damla verdi

Gecen hafta ben ayni durumdaydim komsun akraban tanidik yokmu canim 1saat bile biri gelse veya sen gitsen terapi gibi geliyor. Esin gelince markete git inan o bile iyi geliyor bu süreçte. Biz iyi olacagiz ki bebeklerimizde iyi olsun. Esine ver bebegi banyonu yap sakinle sonra bir kahve ic kafani toparla iyi gelecektir

Kotuyum maalesef atesim cikiyor surekli. Serum taktilar 6 saat iyi geldi simdi yine tekrarladi ates. Antibiyotik ve parol iciyorum. Bir gece once yorgundum sadece doluluk hissettigimi hatirlamiyorum bir anda gece emzirmeye kalkinca oldu hic anlamadim
Çok geçmiş olsun, ben de dün gece çok benzer şeyler yaşadım. Bir anda gece kalktığımda üşümeye başladım ve göğsüm çok acımaya başladı. Ucunda süt incisi denilen bişey çıkmış benimde. Onun için sordum, önerebileceğiniz bişey var mı diye. Çok çok geçmiş olsun

Daha bugun dahil oldugum bir anneler grubunda konusuldu belki isinizi gorur bu post. Bir de epsom tuz tavsiye edilmisti bi arastirirsiniz cok gecmis olsun

Merhaba kızlar hem mama verip hem de emziren annelere bir sorum var. Meme reddi yaşamamak adına hangi biberonu kullanıyorsunuz?

Kız ben silikon ucu bıraktıramadım diye ağlıyorum onunla bile acıyor
Bizim de bugün 21. Günümüz hala silikon ucu bıraktıramadım. Bu üç yüüznden bebeğim tam doymuyor gibi geliyo arkasına mama veriyorum onu bitirince uykuya dalıyor. Sadece emerek uykuya geçmiyo. Sütüm de iyi ama anlamadım ben bu işi. Bu ucu nasıl bıraktırcaz ya çok canım sıkılıyo. Online emzirme danışmanlarının fln faydası olur mu sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…