2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Selam kızlar benim doğumum da çarşamba günü olacak heyecanla bekliyorum. İlk bebeğim ve eşimin de ilk babalar günü olacak pazar günü. Sizler neler aldınız ya da ne yapacaksınız biraz fikir verebilir misinizz

Reactions: Jou
Biliyorumm canım seni not aldım çarşamba günü 3 kisi doğuruyoreee ben birşey almadım ilk babalar günündede almadım öptük koklaştık kutladık yeterli

Kızlar bende dün doğum yaptım bebişimiz ve ben iyiyiz şükür, bugun cıkaracak doktorumuz. Ablaları hala saskın pek alısmıs durmuyolar henuz 2. Sezeryanım oldugı için korkuyordum o ilk ayaga kalkmada falan fakat bekledıgım gibi korkunc gecmedı ne o ayaga kalkma nede agrılar darısı sizlerin olsun sağ salim kucagınıza alın inşallah

Aayyyyy demee benimde 2ci gebe ya dedim acaba ilkinden nasıl geccekkk

Canim benimm sonunda sende hallettin şükürrr gözünaydın bundan sonra sana emanett

Ayy benim kızım.napcak acaba

Aayyyyy demee benimde 2ci gebe ya dedim acaba ilkinden nasıl geccekkk

Canim benimm sonunda sende hallettin şükürrr gözünaydın bundan sonra sana emanett

Ayy benim kızım.napcak acaba
Cok şükür bitti bu hamilelik surecıde canımm bence senınde minik prenses bşraz bozulabılir kardese ama alısacaklar mecbur yanı bız onların uzerıne bebekten daha cok dusmelıyız kı kıskanclık duygusu olusmasın dıye dusunuyorum ben, korkma hıc eminim seninde rahat gececek amelıyat surecın

Reactions: Jou
Maşallah şükür kavusturana sağlıkla büyüsün inşallah gözünüz aydın

Evett evettt kızımla gene daha çok ilgilencem tabii ama kızım takar illa kalkar gelir bakmaya gelir hep sever okşart insaallahh bakalımm kardeş ne olduğunu anliyor ama eve gelince bi şaşıracak tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…