2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar bende dün doğum yaptım bebişimiz ve ben iyiyiz şükür, bugun cıkaracak doktorumuz. Ablaları hala saskın pek alısmıs durmuyolar henuz😂 2. Sezeryanım oldugı için korkuyordum o ilk ayaga kalkmada falan fakat bekledıgım gibi korkunc gecmedı ne o ayaga kalkma nede agrılar darısı sizlerin olsun sağ salim kucagınıza alın inşallah 🙏🏼🙏🏼🥰🌺
Saglıkla büyüsün canım 🙏🏻🙏🏻

Merhaba 28. Haftadan 30. Haftaya kadar ve 32. Haftadan 34. Haftaya kadar hastahanede doğum sancılarım erken geldiği için yattım. Durdurdular şimdi 37. Haftaya gireceğim ilginç bir şekilde nst de 124 leri 130 ları bulan sancılar Bi anda kesildi. Yanlız bebeğimin kilosu biraz az benim kilom da az gerçi. 3 gün oluyor nişanım geldi . Doktorum da dahil hazırlandık ama hiç sancı doğum belirtisi vs yok nişan geldikten sonra kaç gün içinde doğum olur acaba

Merhaba 28. Haftadan 30. Haftaya kadar ve 32. Haftadan 34. Haftaya kadar hastahanede doğum sancılarım erken geldiği için yattım. Durdurdular şimdi 37. Haftaya gireceğim ilginç bir şekilde nst de 124 leri 130 ları bulan sancılar Bi anda kesildi. Yanlız bebeğimin kilosu biraz az benim kilom da az gerçi. 3 gün oluyor nişanım geldi . Doktorum da dahil hazırlandık ama hiç sancı doğum belirtisi vs yok nişan geldikten sonra kaç gün içinde doğum olur acaba
1 gun de olabilir 1 hafta da diyolar🙄

Hiç belli olmuyo bazen gününde bazen bı kaç gün sonra oluyo.

Aynen benimde de 10 yıl dan sonra rabbim tekrar nasip etti benim hiç olmadi yani bir oğlum var 10 yaşında arada hamile kalmadım hic
Ahh ne güzel 🥰 Mucize değildir de nedir bu kuzular yaa.. Rabbim herşeyin doğru zamanını biliyor 🙏❤️
Bende 8 yıl bekledim istemedim olmasını,şuan bı yanım keşke erken yapsaydım diyor 🥰
Yok yaa ben öncesi için hiç pişman değilim çünkü abi abla ne kadar büyük olursa o kadar kolay oluyor. Şimdi benim en büyük yardımcım olacak, benden daha heyecanlı 🥰
Yaaaaa kuzum vallahi kusuruma bakma bianda sordum hatırlattım sanada
tabikide öyle rabbim sağlıcakla nasip etsin inşaallahh
Estağfurullah canım hiç önemli değil. Yaşarken çok üzülüyor insan ama sonra kabulleniş başlıyor. Biz hep dedik ki Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur 🙏 vermediğinde de mutlaka vardır bi hayır

Ahh ne güzel 🥰 Mucize değildir de nedir bu kuzular yaa.. Rabbim herşeyin doğru zamanını biliyor 🙏❤️

Yok yaa ben öncesi için hiç pişman değilim çünkü abi abla ne kadar büyük olursa o kadar kolay oluyor. Şimdi benim en büyük yardımcım olacak, benden daha heyecanlı 🥰

Estağfurullah canım hiç önemli değil. Yaşarken çok üzülüyor insan ama sonra kabulleniş başlıyor. Biz hep dedik ki Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur 🙏 vermediğinde de mutlaka vardır bi hayır
Tabikidee öylee benimki de ilkinde 2.5 sene sürdü

Sezeryanımın 4. Günündeyim kanamam kesildi gibi yani adetin son günü gibi lekelenme sadece.ilk günler de çok az geldi yani hiç lohusa kanaması gibi değil.diğer iki doğumumda çok fenaydı bunda şaşırdım.bir yerde okumuştum rahmi güzel temizlerlerse kanama çok az oluyor diye doğru mu acaba

Sezeryanımın 4. Günündeyim kanamam kesildi gibi yani adetin son günü gibi lekelenme sadece.ilk günler de çok az geldi yani hiç lohusa kanaması gibi değil.diğer iki doğumumda çok fenaydı bunda şaşırdım.bir yerde okumuştum rahmi güzel temizlerlerse kanama çok az oluyor diye doğru mu acaba
Benimde aon sezeryanımda aynıydı. Hiç olmamıştım. Her hamilelik nasıl farklıyla her lohusalıkta o şekilde farklı oluyor galıba. Bakalım bunda nasıl olacak😌

Başakşehirdeyim ben
Yaaa bende Arnavutköydeyim.
Trg hospitaliste gidiyorum ben normal doğum 9 bin sezeryan 13.500 tl mesai dışı doğum olursa artı 2 bin tl ekleniyor dediler bana. Birde serum vs. Takılırsa ek ücret alınıyormuş. Ben başından beri oraya gidiyorum İnşallah doğumumuda orda yapacağım.

Yatamaz bence bebisler izin verir mi 😊keşke şöyle doğumdan bı hafta sonra bebekler eve gelseydi biz biraz toparlanan kadar😊
5 dk yatsalar da olur o kasar özledim ki yüzüstü yatmayı kızım zamanı dogumhaneden cıktıktan sonra serum takmıslardı bitince hemen yüzüstü döndüm ohhh be dedim dünya varmıs😁😁

Benim nişanım gece 3 de gelmişti sonra sancım basladı takip ettim öğleden sonra doktora gittim 2 de yatıs verildi aksam 8 de dogmustu

Korse taktınmi hiç

X