2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Merhaba sezeryan sonrasi icin kullanip memnun kaldiginiz bir korse var mi acaba?
Sezaryen sonrası hemen takılması iyi değil genelde 40günü geçmesi lazım rahmine falan baskı yapmaması lazim yaparsa kan akışı zorlaşır lohusa zamanı iyice rahat bırakmak gerekiir bitsne görüpte çok memnun kalan korse vardı bayada pahalı

Kızlaar selam:) temmuz grubundayım nprmalde ama haziean sonu gelecek gibi bebiş. Aranızda elleri yanan (avuöiçi) ve ara ara kaşıntı olan var mı? Yani geçen havta baktırdım kan değerlerime normaldi ama bu hafta başladı sıcaklarla avuç içlerim çok yanıyor

Ah kızlar ah yeni gelebiliyorum doğumum güzel geçti ama sonrası bildiğiniz gibi ağrılı bebişim 4 kilo doğdu bende şaşırdım geçen hafta 3 kiloydu fakat hastaneden çıkana kadar biraz daha kilo verebilir sütüm gelmiyor çünkü ama tecrübeliyiz sorun yok sabredicez. Bu arada sezeryanda elbise iyi olur diyordum fakat yanıma pantolonlu takımda getirmiştm o daha iyi oldu karnımı sıkıca tuttu yürümem daha kolay oldu tavsiye ederim. Başka merak ettiğinz ufak detylar varsa sorabilirsiniz

Maaşallah gözün aydın. Başka şunu alsaydım dediğin bişey var mı? Bebeğin takımla mı duruyor, battaniye ne örttünüz. Malum havalar sıcak

Sarı sarılığı daha çok çeker diye biliyorum canım çünkü oğlumu sariliktan yatırdıklarinda beyaz mavi ışık veriyorlardi
Bende öyle biliyordum ama yapanda çok anlamadım bende ya napacağimıda şaşırdım sarilik olmasın diye hemen tülbent sarıyolar duyduklarım
Sen sardığın da dahamı çok oldu sarılığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…