2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bunu bende yapıyorum arada şimdilik kalkıyor sanki dur eve geçince yine yapayım bu hafta yapmadım hiç kaç haftalık oldun sen geliyor mu yoksa bebisss
36+1. Doktor 2 gün önce şey dedi;planladığımız gibi 38 küsürde olmayacak Başı girmiş zaten doğum kanalına. Ay çok garip ben bu videoyu gerçek sanmıyordum bildiğin kalkmıyor şimdi bacak diğer tarafa deneyip yazın siz de

Jou naptın kuzu dün sesin yoktu hiç iyi misin
Dun fenalaştım kuzumm benim pek iyi degildim ev essede benim içim dışım yanıyor sol ayağım şiş şuanda yürümeye zorlanıyorum kahvaltı hazırlamaya mecalim yok annemde akşam gelcek çamasirlar yığıldı don kalmadı

Nst de ne çikiyor senin canım ?Sancı durumun ne doktorun gözünde? Benim sancım çıktı ama hiç hissetmiyorum. Suni sancı değil kendi sancımla doğurmak istiyorum çünkü

Maaşallah gözün aydın. Başka şunu alsaydım dediğin bişey var mı? Bebeğin takımla mı duruyor, battaniye ne örttünüz. Malum havalar sıcak
Sorma ya ben hep uzun kollu getirmişim ama o kadar sıcak ki İstanbul kısa kollu azcık almışım kısa kollu giydirin dedi hemşire ona rağmen sıcacık kolları bacakları. Üstüne müslin örtü örtüyoruz kısa kollu giydirip

Eevtt benimde öyle ayağımın altı acıyo bebeyağı sürüyorumm iyi geliyorr

Yaaaa sıcaktan mi oldun öyle senin ayak sıkıntılı zaten ne zamandır dimi kıyamam kız gelde ben hazırlayım kahvaltini

Reactions: Jou
Nst de ne çikiyor senin canım ?Sancı durumun ne doktorun gözünde? Benim sancım çıktı ama hiç hissetmiyorum. Suni sancı değil kendi sancımla doğurmak istiyorum çünkü
Benimde aynı şekilde her 10 15 dkda bir sancım var 100 e kadar çıkıyor ama bende hissetmiyorum inşallah hissederiz en kısa zamanda gerek kalmaz suniye fazla

Bizim evde çok sıcak, sadece çıtçıtlıyla bile durabilir sanırım. Hastanelerde klima oluyor açarsak belki uzun kollu giyer. Ben kısa kollu bişey almadım hiç, hepsi takım, tulum

Bizim evde çok sıcak, sadece çıtçıtlıyla bile durabilir sanırım. Hastanelerde klima oluyor açarsak belki uzun kollu giyer. Ben kısa kollu bişey almadım hiç, hepsi takım, tulum
Hastanelerde oda sıcaklığını 22-23 dereceye sabitliyorlar hep en azından benimkinde öyle. Ağustos sıcağında da doğsa uzun kollu giydirip kundak dürüm yapıyorlar o yüzden hatta arkadaşım benimle aynu hastanede doğum yaptı çocuk doktoru evde de hep klima 23-24 derecede olsun demiş maksimum. Sıcak hasta eder demiş. O yüzden ben de uzun kollu takımlar aldım hastane çantasına

Benim ilk kıZım da haziranda dogdu ama ben ilk bir hafta bi uzun kollu zıbın bir de normal üst ince takım giydirdim mesela sonralaro azalttım yeni doğanda üstündeki yağı emdikçe üsüme gerçekleşebiliyormıs

Evet evet zaten dediğiniz gibi yenidoğan takımları hep uzun kollu ve patikli alt şeklinde. Ben doğduktan sonra da bu sıcaklarda çok dışarı çıkarmayı düşünmüyorum açıkçası biz perişan oluyorsak bebekler napsın ya sabah çok erken çıkarız, ya da alırım akşamüstü sahile gider sandalyelerimizi açar otururuz

Kizzz ilk gebemde yaşamadığımı yaşıyorummm hahaha senide 2 ci gebeden sonra görecem amaa canımsınn
Yaşayıp görcezzz jouuuu ben zaten oglusla maça başladığım için idmanli olurum belki kız olur ikinci biraz daha kolay geçer erkekler baya zorluyormus bunu öğrendim ki yaşadım da zaten gelmeden baya sarstı beni çocuğum çok şükür varlıklarına buda geçer ve joum

Iş bitmiyoreeeee ahh ahhhh
Evett evett çok şükürrr yaaa
Sendemi normal doğuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…