2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar selam bugün kontrolüm vardı , nstde sancım 10 15 dkda bir görüldü ama hissedilen pek bisey yok arada bi kasılmalar var sadece 39+3 üz şuanda doktorum 41 haftaya kadar bekliyoruz dedi 😬😬 insallah kendiliginden sancım başlar veya suyum gelir eger gelmezse 41 de yatışını yaparz suni sancı veririz dedi tek duâm kendiliğinden olması eğer suni ile de açılma olmaz ise alttan ilac verip açılma sağlancağını söyledi umarım bunlara gerek kalmadan rabbimin izni ile kendiliğinden olur herşey onun dışında bebikim 3,400 olmuş 3.500 lerde doğar tahminimce dedi 🩷😘😬 bende durumlar böyle
Hadi bakalım hayırla canım maşallah kasılmaları nasıl hissediyorsun bide ne zmaandan beri var kasilman inşallah kendiliğinden başlar bütün tuşlara bastın mi 😅🩷🤰🏻

Merhaba, geçmiş olsun. Sarılık olanlara genelde mama desteği de veriyorlar diye biliyorum siz nasıl ilerliyorsunuz. Ben de korkuyorum bu durumdan
Benim kızım da sarılık olmustu ama benim süt yetmiyordu aclıktanmıs mama takviyesiyle düzeldi baska türlü bilmiyorum

Hadi bakalım hayırla canım maşallah kasılmaları nasıl hissediyorsun bide ne zmaandan beri var kasilman inşallah kendiliğinden başlar bütün tuşlara bastın mi 😅🩷🤰🏻
Tüm tuşlara bastım kasılmalar 1 haftadır var alttan çekilme gibi karın sertleşmesi gibi ufak ufak şeyler rahim hazırlık yapıyo dedi doktorum 😬😘 kendiliğinden başlaması için baska ne yapmam gerekiyo hurma yiyorum yürüyüş spor derin oturma kalkma ilişki . gibi 😬😬

Tüm tuşlara bastım kasılmalar 1 haftadır var alttan çekilme gibi karın sertleşmesi gibi ufak ufak şeyler rahim hazırlık yapıyo dedi doktorum 😬😘 kendiliğinden başlaması için baska ne yapmam gerekiyo hurma yiyorum yürüyüş spor derin oturma kalkma ilişki . gibi 😬😬
Bende 1 haftadan fazladır var aslında böyle yürüyüş yaparken falan rahimden bacaklara doğru sanki elektrik şoku vermiş gibi birden bir ağrı yayılıyor geçiyor girip çıkıyor öyle ben açılma vardır diye düşündüm ama yokmuş 🤷🏻‍♀️ karin sertleşmesi de var bence de hazırlık yapıyor inşallah. Bunların yanında ahududu çayına başlıcam bugün bide civanpercemi dedi seda onu da yapsam mı diye düşünüyorum 😅

Kızlar selam bugün kontrolüm vardı , nstde sancım 10 15 dkda bir görüldü ama hissedilen pek bisey yok arada bi kasılmalar var sadece 39+3 üz şuanda doktorum 41 haftaya kadar bekliyoruz dedi 😬😬 insallah kendiliginden sancım başlar veya suyum gelir eger gelmezse 41 de yatışını yaparz suni sancı veririz dedi tek duâm kendiliğinden olması eğer suni ile de açılma olmaz ise alttan ilac verip açılma sağlancağını söyledi umarım bunlara gerek kalmadan rabbimin izni ile kendiliğinden olur herşey onun dışında bebikim 3,400 olmuş 3.500 lerde doğar tahminimce dedi 🩷😘😬 bende durumlar böyle
Hayırlı uğurlu olsun canım hayirla gelsin bol yürüyüş yap açılma oldukça sancılar da başlar canım🥰

Kızlar hamilelikte hemoroid sorunu yaşayan var mı? Bende kabızlık olmadı neden bilmiyorum ama hemoroid oluştu. İlaç kullanabiliyor muyuz sizler naptınız 🥹🙏🏻

Kızlar hamilelikte hemoroid sorunu yaşayan var mı? Bende kabızlık olmadı neden bilmiyorum ama hemoroid oluştu. İlaç kullanabiliyor muyuz sizler naptınız 🥹🙏🏻
Olmaz mii kac kere oldu… bende kabizlik da oldu🙄 bir sey yapmadim ama kendiliginden gecti hep. Zorlamamaya calis, tuvalette de bos yere oturmamaya calis🥲

G
Kızlar bende doğurdum gelemedim buralara 🥹28mayısta 36+5 te kontrol diye gittim nstde sancılarım çıktı düzenli olarak reglin ılk gunü gibi bir agrım vardı belime vuran genel aneztezi alarak doğurdum bebegimi gayet saglıklı rabbim hepınıze bebişlerinizi saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin🩷🌺
Gözün aydın canım maşallah sağlıklı sıhhatli büyüt bebeğini inşallah 🌷amin amin 🤲🏻

Kızlar bende doğurdum gelemedim buralara 🥹28mayısta 36+5 te kontrol diye gittim nstde sancılarım çıktı düzenli olarak reglin ılk gunü gibi bir agrım vardı belime vuran genel aneztezi alarak doğurdum bebegimi gayet saglıklı rabbim hepınıze bebişlerinizi saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin🩷🌺
Hayırlı olsun canım kilosu ne kadardı🌸

Benim küçük biraz vardı ara ara nüksetti kabızlık yasamadigim halde ben o zamanlar doğal zeytinyağı sürüp pamuğa onu o kısma koydum sabaha kadar falan o sekilde durdu düzeldi 🤗

Ma
Maşaallahh canım gözünaydın❤️

X