2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Benimki de 2 hafta onde biliyo musun bana sezaryen secenegi verilmedi bile muhtemelen kesik atariz diye dusunuyorlar evet 36da dogum kanalindaydi… sevdi zaar orayi

Ayy iyice gerilmiş durumda bi bakaydı yanii burda ol diyo çıkıyo hemen izne hiç düşünemezler
Canim gittim bugun doktor yoktu esi ordaydi ALLAH tan sira verdi deger yine yuksek evet dedi erzuruma sevk olusturdu enfeksiyon degeri yuksek mjs gitmem sartmi hocam dedim bi sorun cikacaginj zannetmiyorum ama yinede git randevu almana gerek yok ben burdan kagit yaptiriyorum dedi bu zamanlarda normalde olmaz dedi bunu nerden almissin falan dedi neyse eve geldik suan acilan bu degerle ilgilo sayfalar var anti cmv igg 35.44cikmis bu yuksek dedi e internette de bu deger onceden olmus bi deger anti cmv IgM degeri onemli olanmis igm suan ki degerden bahsediyormus o degerde 1.82 cikmis doktor bunu bildiği halde neden git gorun der anlamiyorum her yerde ayni şey yaziyor IgG gecmis olan deger IgM suanki deger
Ayy iyice gerilmiş durumda bi bakaydı yanii burda ol diyo çıkıyo hemen izne hiç düşünemezler

Reactions: Jou
Benim bebiş hep aşağıda bir aydır. Her gittiğimde aşağıya düşüyor dha çok. Bugün de dedş baya aşada. Ama rahımde açma flan yok dedi. 37+3 haftasına göre miyyon dedi bana doktor. 3 kılo cıvarı olmuş. 5 gün snra doğumum var bir haftada 100 gram almış en son 2.900 du

Benimki 2900 39.hafta . Sizinki yine iyi. 3 kilo anca dogururum ben dedim

Bende onu soracktim eriyor büyük ihtimalle akıntıyla falan geri gelmiyor mu diye hadi akşamı yatarken yaparım da sabah nasıl olcak ki illaki kalkcam
Sen koyma o zaman sabah eşin koysun taa derinlere itsin. Sen de bir saat falan uzan. Ben de eşime yaptırcam çok ittiremiyorum çünkü. Bir de civan perçemi oturma banyosu önerdi bana ebem onu uygulamaya başlıcam

Sen koyma o zaman sabah eşin koysun taa derinlere itsin. Sen de bir saat falan uzan. Ben de eşime yaptırcam çok ittiremiyorum çünkü. Bir de civan perçemi oturma banyosu önerdi bana ebem onu uygulamaya başlıcam
Bakalım deneyim önce bir de duruma göre öyle yaparım olmadı. Himm kaçıncı haftadasin canım civa perçemi de çok rahatlatiyormus bana da ahududu çayı iç dedi onu alcam bugün

Ben konuşmasam da arayıp soruyorlar, en yakınlar bile. Sanki doğursam haber vermeyeceğim ahahaha valla bizi bize bıraksalar biii

Kızlar erken geliyor tezini de ben çürüttüm çok şükür yok yok çıkmamıştır benim de arada şiddetli oluyor arada geçiyor o kemik ağrısııı

Canım ya anlattığına göre ben bile karıştım çok karışık bi duruma girdin kafalarda karışıyor allah yardımcın olsun bi avazda sağlıcakla doğur inşaallahh
Kızlar hava çok sıcak siz nasıl dayaniyosunuz,nefes alamıyorum sıcaktan.zavalli kuzum doğduğuna pişman olacak bu sıcak havaya geldiği için
Sen onu bana sor iyi değilim dün iyiydimm baya bugün gene halsizimm perdeleri cektim don atlet oturuyorun ama gene aynıyım içim dışım su akıyo

35.2 de 2539 grdı. Daha doktora gitmedim pazartesi gideceğim. Şuan bir bilgim yok bana da erken dogacak dedi ama bilmiyorum dikkat ediyorum pazartesi belli olur. 37 oluyorum p zaman

Bakalım deneyim önce bir de duruma göre öyle yaparım olmadı. Himm kaçıncı haftadasin canım civa perçemi de çok rahatlatiyormus bana da ahududu çayı iç dedi onu alcam bugün
39.haftamdayım . Az açılmam varmış. Sancı da çıktı nst de. Bakalım inşallah suyum ve sancım da kendiliğinden gelirse çok sevineceğim. Ahududu yapragını hergn içmeye çalışıyorum zaten. Bir de adaçayı var onu da tüketmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…