2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Seni çok iyi anlıyorum, son haftalarda doğum olayına bebeğimizden fazla odaklandığımız için bebek heyecanı doğum gerginliğinin gerisinde kalıyor her şeyi kenara bırakıp hamileliğini ilk öğrendiğin zamanları, cinsiyetini öğrendiğin günü, ilk alışverişini yaptığın anı hatırla, en eski ultrason resimlerinden bugüne kadar gel bakalım o heyecan yeniden başlasınn anestezi hakkında hiçbir fikrim yok malesef

Ben de kınayayım mı ya 36.3 erken dogum riskin var dediginden beri günler kaplumbağa resmen yaaa
Selam. Acaba bebeğiniz kaç kg 36+3’te? Benimki de 36.haftada ama kafası aşağı inmiş çok beklemez dedi. Zaten aşırı bir baskı hissediyorum. 2900 gr olmuş 1 haftada 400 gr alıp En fazla 10 güne alacak gibi

Hemen göndereyim canım yaaaa hiç yok mu böyle şeyler oralarda
Oyyy sağol kuzumm varsa bile internette vardır, kargo gelene kadar doğururum kesin doktorun önermesi lazımdı ama buradaki doktorlar gerçekten asla acele etmiyorlar, bir sıkıntısı yoksa durabildiği kadar dursun kafasındalar, biz tam tersine alışmısız tezcanlıyız, kendi kendine olmuyorsa biz destekleyelim itekleyelim

Ya aslında en iyisi biliyor musun bende müdahaleyi hiç sevmiyorum hani bırakın ne zaman istiyorsa o zaman gelsin düşüncesindeyim ama bizimkiler illa ki dogurtacak zorla bile yani ki bunu da yapıyorlar hem anneye hem bebeğe eziyet

İşte o anlayışla büyüdüğümüz için sürü psikolojisiyle öyle gelmiş öyle gidiyor son aya girdiysen doğurana kadar rahat bırakmıyorlar ben hastaneye gittiğimde sancın yoksa suyun gelmediyse niye geldin der gibi yüzüme baktılar bön bön. Doktora, hayal kırıklığıyla, bir gelişme yok yani doğmasına daha vakit var dediğimde, evet hiçbir problem yok her şeyi iyi diyor çok mutlu . Biz doğması odaklıyız onlar sağlıklı olduğu sürece içerde kalması bizde de bu düşünce yaygın olsaydı boşa strese girmezdik, hafta hafta gün gün saymazdık daha rahat olurduk eninde sonunda gelecek der işimize gücümüze bakardık. Şuan herkeste bir beklenti, üstümüzde baskı var

Benim doktor da bekliyodu 36. Haftada gel gor ki 39+5 olduk ne gelen varrr ne giden
Benim kafa çapı da 2 hafta önde olduğu için vajinal doğumdan vazgeçtim doktor da zorlamaya gerek yok dedi. Bayram sürprizi olarak gelecek inş 36.haftada kafası doğum kanalında mıydı sizin de? Benim karnım da aşağı indi sanki

Kesinlikle katılıyorum. O yüzden sen kendini rahat bırak cidden belki de bı bıraksan bebiş gelecek kimseyle de konuşma cok iyi geliyor dimi niye biz böyleyiz ya deli gibi kontrol etme isteğimiz var bide dün dr a diyorum ki hocam inşallah doğumda görüşürz belki haftaya da gelirsin ya muayeneye diyor ya abi bı salın beni ya

Acılı olmamasına sevindim Mevsimmm
Benimde en çok merak ettiğim doğum şeklimiz o an nasıl gelişecek neler olacak diye

Kınayanın başına gelirim dikkatli olunn
Kızlar erken geliyor diyorlar ya bakalım benim kız ne zaman gelmeyi tercih edecek
Ama benim bacak aramda ağrılarım vardı kemiklerde bir kaç gündür geçtiğini hissediyorum umarım bebek kafasını felan yukarı çıkarmamıştır aylardır aşağıdaydı çünkü

Merhaba nişanım geldi dün gece sancım pek yok ağda yaptırsam enfeksiyon riski olur mu birde nişanınız geldikten nekadr sonra doğumunuz başladı

Acılı olmamasına sevindim Mevsimmm
Benimde en çok merak ettiğim doğum şeklimiz o an nasıl gelişecek neler olacak diye
Yok yoo sıkıntı etme acı degil sadece insan bı garip hissediyor yani açıp sürekli dokundurmuyorux sonuçta el farkı ondan sanırım aynen bende çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…