2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bende 40. Haftayım 41 den sonra almamız gerekiyor dedi doktor hiçbir belirtim yok benim yürüyüş yapıyorum bol bol hareket ediyorum yarın kontrolümüz var bakalım ne dicek heyecanla bekliyorum umarım en kısa zamanda gelir bebişlerimiz :)

Gozunuz aydın canım

kızlar ben tam 40+0 a sezaryen günü aldım ama ilk gebeliğim olduğu için inanılmaz fazla gerginim doğumdan inanılmaz korkuyorum ve sanki doğacak çocuk benim değilmiş gibi geliyor öyle bir soğukluk var içimde sanki daha doğurmadan lohusa depresyonuna girmiş gibi hissediyorum bir de genel anestezi ile epidural (spinal) arasında çok gidip geliyorum ikisinin de kendine göre avantajları dezavantajları varmış siz ne öneriyorsunuz neler yaşadınız doktorlarınız ne önerdi ya da doğumu nasıl yapmayı planlıyorsunuz beni biraz aydınlatır mısınız

benim de sabah kontrolum var bakalım iyi haberlerimiz olur inşallah. yürümekten dermanım falan kalmadı. ben yürüdükce aşağıya değilde tepeme doğru kasıyor kendini anlamadım valla....

Doğuran kayboluyor demistim kızlar ben de öyle oldum, sezaryen sonrası çok yürüyemedim ben siz ne olursa olsun yürüyün 2. Gün bebek sarılık başlangıcı oldu, habire emzirmeye çalışıyorum süt az gelse de, meme ucum yara oldu gümüş kapak ve kremle idare ediyorum, velhasıl kelam çok parlak doğum sonrası hikayem yok bebeğim fazla hareketli sinirleniyor şimdiden mememi itiyor pozisyon sağlarken omuz ağrım da eklendi dikiş ağrıma, siz bol hareket edin ben korkak davrandım amaaaa bir kokusu var ki… yine olsa yine yaparım

Ne içinmis kuzu bu vitamin dedi ama doğuma yakın neden önerdi onu anlamadım buda balık yağı gibi üzerinde bol su ile alın yazıyor aynen sordum da dönmedi daha
Ben iki haftadır kullanıyorum bı primroz yağını ebem önerdiği için. Alttan fitil gibi iki tane koyuyorum. Dün 1 cm açıklık var dedi doktor. Ben perine masajından sonra iki kapsul fitil gibi koyuyorum

Ben iki haftadır kullanıyorum bı primroz yağını ebem önerdiği için. Alttan fitil gibi iki tane koyuyorum. Dün 1 cm açıklık var dedi doktor. Ben perine masajından sonra iki kapsul fitil gibi koyuyorum
Aaa seda iyi ki kullanan biri çıktı bende hiç kullanılmadim napcam nasıl olcak bilmiyorum herkes biliyormuş gibi üstten geçip gidiyor diyorum ki hiç kullanmadım ben açıklama yapmadı eczacı neyse ne kadar içeri itiyirsun hemen eriyor mu yatmam falan mı gerekiyor kullanınca biraz bahseder misin

Mevsimm
Alttan muayene nasıl acılı felan mıı
Yok elifcim acı yok ilk defa böyle muayene oldum bir garip hissettim sadece zaten jel falan sürüyor ya kaygan oluyor o an çok birşey anlamadım hem çatı muayenesi yaptı aslında hem açıklığa baktı sancı olmasa bakmayacaktim dedi bunu da yaşamış oldum işte doğumda neler olcak bakalim

İşaret parmağınla iyice içeri it. Gece yatmadan hemen önce kullan. Kullandıktan sonra ayağa kalkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…