Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar ben fetiyede bi hastaneye geldim. Yüne sancı cıktı hunileşme var dedi. Bide rahım agzı dinamikmiş. Kısalıp uzuyo. Serum bagladılar ciger geliştirici ve ninicard verdiler. 4 tane 15 dk da bir içicem. Sınra beklemeden gidin yogun bakımınız yok dedi. Doktorumu aradık o da gormeden bişey diyemem dedi tabi amacımız dogurtmamak dedi durdurabiliriz dedi. Biraz sasırdı bu kadarına

Ayy kızlar bence de son haftaları beklemek takım almak için mantıklıymış. Bugün kontrole gittik oğluşum 46 cm olmuş şimdiden ve daha 32. haftamı bugün doldurdum. Bu gidişle 54-55 cm doğar diyor doktorum 0-3 takımlar 57 cm :KK48:
Benim oğlum 55 doğmuştu canım hakkaten yenidoğanları çok kısa giymiştik

Kızlar ben fetiyede bi hastaneye geldim. Yüne sancı cıktı hunileşme var dedi. Bide rahım agzı dinamikmiş. Kısalıp uzuyo. Serum bagladılar ciger geliştirici ve ninicard verdiler. 4 tane 15 dk da bir içicem. Sınra beklemeden gidin yogun bakımınız yok dedi. Doktorumu aradık o da gormeden bişey diyemem dedi tabi amacımız dogurtmamak dedi durdurabiliriz dedi. Biraz sasırdı bu kadarına
Ay canım benim geçmiş olsun du bakalım ne şikayetle gittin sanki iyiydin noldu

Aynen kuzum 4 kilonun üstüne normal doğum yapmıyorlar ben de o yüzden çok istemiyorum açıkçası. İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım da kiloyu dışarda da aldırırız Allah'ın izniyle :KK200:
3900 ü normal yaptım ama bunun hiç istemiyorum o kadar kilolu olmasını kafası kanala girene kadar çok uğraştık koca kafalı oğluşumda, 3.5 üstü şov bence gerek yok😂😂

Ayy kızlar bence de son haftaları beklemek takım almak için mantıklıymış. Bugün kontrole gittik oğluşum 46 cm olmuş şimdiden ve daha 32. haftamı bugün doldurdum. Bu gidişle 54-55 cm doğar diyor doktorum 0-3 takımlar 57 cm :KK48:
Maşallah boyu çok uzunmuş bende 30. Haftada gitmiştim 43 santimdi 2 kiloydu bu hafta yine gideceğim bende 32 deyim

Allah yardımcın olsun canım dikkat et bebek iyi olsun da erken geç fark etmiyor ❤️

canım kanamadan dolayı mı gittin yoksa başka bir sorun mu oldu? inşallah bir sıkıntı olmaz düzelir. kaçıncı haftadaydın?

Kızlar kuzenim otomatik süt pompasını verdi çok az kullanmış ama temizlenmesi lazım ince ince borular nasıl temizlencek ya bi yolu var mı bunun
Canım ince borular hava için gerekmyok detaylı yıkamaya. Bi su tutsan yeter süt borulardan geçmiyor zaten

Canım ben baktım ama Harelet göremedim genelde bilgilendirici yazılar var
bu linkten bakabilirsin hamile pilatesi listesi bu
Kızlar kızlarr
Açlık 88
1. Saat 147
2. Saat 129 çıktı sizce nasıl?
Tokluk bir tık fazla gibi
Ay mutlaka bakarım kuzum inşallah sağlıkla alalım da nasıl gelirlerse gelsinler zaten onlar karar veriyor 🥰

Link bu direk bakabilirsin
Öyle yapıcam o zaman. Bi de evim 7. Katta. Hastaneye giderken merdivenlerden inerek gitmeyi düşünüyorum
Merdiven çok işe yarıyor diyorlar benim fırsatım olmadı ona 🤭

Nidicart durdurmak için zaten ama seni gidin diyeceğine 112 ile sevk etmesi gerekiyordu yolda başına birşey gelse sorumluluk kabul etmezler . Doğumu durdurmak ve rahim ağzını normale döndürmek için bir sürü işlemleri var korkma ve evine dön kendi hastanene git

Nidicart durdurmak için zaten ama seni gidin diyeceğine 112 ile sevk etmesi gerekiyordu yolda başına birşey gelse sorumluluk kabul etmezler . Doğumu durdurmak ve rahim ağzını normale döndürmek için bir sürü işlemleri var korkma ve evine dön kendi hastanene git
Evet doktorumda aynısını dedi muhtemelen sorumluluk almak istemedigi için taburcu etmek istiyor dedi.

X