2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar tüm konulardan bağımsız merak ettiğim bir durum var benim ya. Bu kıl tüy işini nasıl yapmayı düşünüyosunuz? Gebelikte çok hızlı uzamaya başladılar acil bi şey olsa hazırlıksız yakalancam diye çok korkuyorum nasıl yapcaz 🥺
hayatım boyunca hep ağda + epilatör kullandım. hamilelikte ağdaya devam edemem diye düşünüyordum özellikle alt bölgeyi göremediğim için falan. jilet kullandım bir seferlik ama yok asla benlik değil jilet 🥲 yavaş yavaş da olsa ayna filan kullanarak, yardım alarak ağda yapıyorum en azından 15-gün çok rahat dayanıyor canım

Kız nasıl yetişebiliyosunuz ben ayaklarımı bile göremiyorum😄
Ayy sorma yaa ben de cok zorlanıyorum benim kollarım cok kısa heralde 😂😂😂😂 agda zaten mümkün değil fiziksel olarak imkansız bu göbekle kendime yapmam yapamıyorum. Olmuyor parmak ucunla ulaşıyorum zaten çekemem. 😂😂Ama jilet büle cok zorluyor yaaa

Kızlar selam, yazmak konuşmak istiyorum ama hevesim yok… yazdıklarınızı okuyup sayenizde tebessüm ediyorum. Ara ara yokluyorum girip nasılsınız diye bi göz gezdiriyorum. İlk defa bugün felçli kısmım seyirmeye başladı hafiften. Gülmeye çalıştıkça yanagım göz altım titriyor gibi. Sanırım iyileşme kıpırtıları bilemiyorum. Yemiden ve yeniden siz hamişlerimden dua bekliyorum🌸 inşallah iyileştim yazdıgım günler yakında gelecek🧿🤲🏻

Kızlar tüm konulardan bağımsız merak ettiğim bir durum var benim ya. Bu kıl tüy işini nasıl yapmayı düşünüyosunuz? Gebelikte çok hızlı uzamaya başladılar acil bi şey olsa hazırlıksız yakalancam diye çok korkuyorum nasıl yapcaz 🥺
Jiletle devam ediyorum yola hamileliğimi öğrendiğimden beri şu ara zorlanıyoruz tabi ama el yordamıyla alabildigim kadar alıyorum alamadigimda kalsin diyorum ki doktorlar ne insnalarla karşılaşıyordur onlar için normal bir durum bu kıl tüy işi

Kızlar selam, yazmak konuşmak istiyorum ama hevesim yok… yazdıklarınızı okuyup sayenizde tebessüm ediyorum. Ara ara yokluyorum girip nasılsınız diye bi göz gezdiriyorum. İlk defa bugün felçli kısmım seyirmeye başladı hafiften. Gülmeye çalıştıkça yanagım göz altım titriyor gibi. Sanırım iyileşme kıpırtıları bilemiyorum. Yemiden ve yeniden siz hamişlerimden dua bekliyorum🌸 inşallah iyileştim yazdıgım günler yakında gelecek🧿🤲🏻
Allah'ın izniyle hiç gormemise döneceksin canım az daha sabır bak çok güzel gelişmeler oluyor

Ayy sorma yaa ben de cok zorlanıyorum benim kollarım cok kısa heralde 😂😂😂😂 agda zaten mümkün değil fiziksel olarak imkansız bu göbekle kendime yapmam yapamıyorum. Olmuyor parmak ucunla ulaşıyorum zaten çekemem. 😂😂Ama jilet büle cok zorluyor yaa
Olduğu kadar jiletten devam artık ya yarım yamalak😄

Geçecek tabi ya kendini sıkma zaten stresten oldu bu iyice yıpratma kendini egzersizlere devam💪

Jiletle devam ediyorum yola hamileliğimi öğrendiğimden beri şu ara zorlanıyoruz tabi ama el yordamıyla alabildigim kadar alıyorum alamadigimda kalsin diyorum ki doktorlar ne insnalarla karşılaşıyordur onlar için normal bir durum bu kıl tüy işi
Dimi ya yapcak bişey yok. Ani bir durum olursa da zaten aklımıza kıl tüy mü gelir boşverdim an itibariyle 😀

Arkadaşlar selam bende 26+3 üm şuanda bebekte 925 gram olmuş. Dün kontrolüm vardı doktor doğum pozisyonu almış kafası aşağıda dddi artık doktoruma ve bana göre bir sorun yok amaaa cevremdeki annem dahil herkes erken doğar erken dönmüş diye aklımı aldı 😭 sizlerde durumlar nedir allah aşkına dönen yokmu normal değil mi

Arkadaşlar selam bende 26+3 üm şuanda bebekte 925 gram olmuş. Dün kontrolüm vardı doktor doğum pozisyonu almış kafası aşağıda dddi artık doktoruma ve bana göre bir sorun yok amaaa cevremdeki annem dahil herkes erken doğar erken dönmüş diye aklımı aldı 😭 sizlerde durumlar nedir allah aşkına dönen yokmu normal değil mi
Benimde 25 haftadan beri baş aşağıda. Hiç üzülme korkacak bişey yok ben sordum bebiş yerini almış dönmez daha rahatı yerinde onun dedi doktorum bana

İyileşiceksin canım çok az kaldı biraz daha sabır 💕🙏🏻

X