2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
canım çok fazla kasılma olunca rahim ağzı birdenbire kısalıveriyor. ben 18. haftadan beri aynı sorunu yaşıyorum, hatırlarsın belki. ama korkma, serum bile hemen etki edecektir. onun dışında progestan vs. zaten her türlü önlemi alırlar. bir iki güne daha normal bir uzunluğa gelir inşallah diye düşünüyorum. sen kendini rahatlatmaya çalış lütfen stres yapma 🌸
Evet senin yazdıklarını hatırlıyorum inşallah düzelecek Progestan serumlar felan işte tedavi görüyorum şuan ama ağrılarım da var yüreğim ağzımda hep sabah akşam nst çekiliyor sağolasın 🙏🏻

Evet senin yazdıklarını hatırlıyorum inşallah düzelecek Progestan serumlar felan işte tedavi görüyorum şuan ama ağrılarım da var yüreğim ağzımda hep sabah akşam nst çekiliyor sağolasın 🙏🏻
düzelir düzelir inşallah. 30 haftadan sonra zaten rahim ağzı yavaş yavaş kısalıyormuş, seninki biraz daha hızlı olmuş sadece. bir de orada sürekli takip altındasın, en ufak bir şeyde müdahale edebilirler. nedenini bulabildiler mi bu arada? yani enfeksiyon falan mı var acaba? benim enfeksiyondan olduğunu düşünüyordum.

Kızlar tüm konulardan bağımsız merak ettiğim bir durum var benim ya. Bu kıl tüy işini nasıl yapmayı düşünüyosunuz? Gebelikte çok hızlı uzamaya başladılar acil bi şey olsa hazırlıksız yakalancam diye çok korkuyorum nasıl yapcaz 🥺

Kızlar tüm konulardan bağımsız merak ettiğim bir durum var benim ya. Bu kıl tüy işini nasıl yapmayı düşünüyosunuz? Gebelikte çok hızlı uzamaya başladılar acil bi şey olsa hazırlıksız yakalancam diye çok korkuyorum nasıl yapcaz 🥺
Ben bikac günde bir basıyorum jileti valla yıllardır. Çok kıllı değilim zaten de bu sıcakta asla ağda ve acısıyla ugrasamam

Valla her yıkanmada temizliyorum kendımı kkı günde bır dustayım bazen her gün

En Büyük derdim şuan, jiletle alıyorum normalde ama asla yetişemiyorum artık hem hızlı uzuyor hemde göbekten çok zorlanıyorum, ağdaya da çok çekiniyorum ben gitmeye. Aslında annem kuaför ağda da yapıyor ama ona da utanıyorum 🙈😅😅

En Büyük derdim şuan, jiletle alıyorum normalde ama asla yetişemiyorum artık hem hızlı uzuyor hemde göbekten çok zorlanıyorum, ağdaya da çok çekiniyorum ben gitmeye. Aslında annem kuaför ağda da yapıyor ama ona da utanıyorum 🙈😅😅
Bende jilet yapıyorum zaten ağdaya alerjim var kabarıyorum ama yetişemiyorum ki artık😄 çok zorlanıyorum duşa tabure koydum yine de çok zor olmuyo görmeden😄

X