2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Yaza denk geldı hamılelıgımız napalım idrar kacırmada başladı devamlı lavabodayım resmen yatak serıcem banyoya orkıt takmaya başladım devamlı degısmekten sıkıldım dıye bılırımm
Az kaldı Allah'ın izniyle ben bayramda ne yapacağım diye düşünüyorum evden çıkmamak en iyisi hava çok sıcak sürekli su içiyorum susuz kalmaktan korkuyorum tabi sürekli de tuvalet ihtiyacı oluyor günde kaç kere tuvalete gittiğimi hiç bilmiyorum

Susuz kalmamak lazım zaten lavabo sayısını unuttuk resmen uykusuzluk ayrı oldu

Günaydın kızlar, dün gece geçmeyen karın sertliğim vardı arkasına 5dk da bir vajinaya vuran sancım oldu.. ve korku ile kendimi nst de buldum Sorun gözükmedi istersen müşahede altına alalım dinlen biraz dedi ama gerek duymadım. Sanırım gaz sıkışması oldu öyle tahmin ediyoruz..

Kızlar merhaba. Bir hafta önce sabahaları kalktığımda yüzümün şiştiğini fark ettim ve doktora gittik 3 gün önce. Şimdi 3 gündür hastanede yatıyorum ast alt yüksek geldi aslında çok yüksek değil 80-90 alt den 60lara düştü 60 ast den 40 lara düştü. Tansiyonum yüksekti 2 gün14-9 civarı idrarda protein başta +1 sonra +3 sonra negatif çıktı. Gebelik zehirlenmesi teşhisi ? Tanısı var şimdilik dün 24 saatlik idrar toplandı ve bugün bakılacak. Dua edin bana bebeğim biraz daha büyüsün sanırım erken doğum riski var şuan tam 27 hafta olduk kilosu 900 gram. Şöyle 34lere kadar dayansa minik oğlum kızlar hiç böyle duyduğunuz var mı? Biraz daha büyüsün istiyorum bebeğim daha çok küçük minik yavrum. Böyle teşhis alıp 6-7 hafta gebeliği devam eden var mı hiç? Şimdiden teşekkürler dualarınız için kızlar

Gecmiş olsun kuzum Allah'tan ümit kesılmaz allahın iZnıyle bebegınde sende saglıklı olucaksınız kuzu zamanında dünyaya gelıcek inşallah dualarımız senınle

Gunaydın cnm yalancı sancılsrda bu haftalarda başkıyor dıkkat et kendıne

Gecmiş olsun kuzum Allah'tan ümit kesılmaz allahın iZnıyle bebegınde sende saglıklı olucaksınız kuzu zamanında dünyaya gelıcek inşallah dualarımız senınle
Çok teşekkür ederim canım benim hepimiz sağ salim alalım kucaklarımıza evlatlarımızı inşallah

Çok geçmiş olsun canım inşallah anlık bişeyler olmuştur kesin tanı almazsan biraz daha izlerler. Doğum olursa da yaşam sınırını geçmiş bebeğin içini ferah tut dualarımız seninle

Çok geçmiş olsun kuzum bol bol dua edicem inşallah daha da büyür öyle alırsın kucağına yavrunu

canım hiç böyle bir tanıdığım olmadı, sadece annem gebelik zehirlenmesi yaşamıştı ama onunki senin gibi takipli değildi, doğum başlayınca fark edildi. senin böyle erkenden fark edip tedbir alınması çok iyi bir şey. ki belki de yoktur bile inşallah. umarım bebiş sağlıklı doğacağı vakte kadar dayanır, ikiniz de sağ salim geçirirsiniz bu süreci

Canım benim bir arkadaşım gebelik zehirlenmesi yaşadı, karaciğer değerleri bozuldu takip ettiler bi türlü toparlamadı sonra tansiyon da yükseldi bebeğin gelişimi de yavaştı , durabildiği kadar anne de tutmaya çalıştılar 28 hafta civarı teşhis konmuş 32+6 civarı doğum yaptı ama bebek 30 haftalık gibiydi, 1690 gram doğdu, sen sorduğun için yazıyorum seni asla korkutmak istemem ama burada annenin sağlığı için çok sıkı takip ediyorlar ama hamdolsun hepsi geride kaldı , bebeği bir yaşını geçti sağlıklı hiç bir sıkıntı yok, prematüre bir bebek olmuş oldu sadece biraz da stresli bir gebelik tabi ama netice de ikisi de çok sağlıklı şuan, bu dediğim belki üç bir örnek belki senin daha büyüyecek bebeğin ama netice de hepsi geride kaldı bu arkadaşım içinde , inşallah hiçbirşey olmaz değerler normale döner

Merhabalar. Bir haftadır karnım sertleşiyor devamlı. Amma çok uzun sürmüyor. Kasılmalar normal mi bu haftalarda? Ara sıra tansiyonum yükseliyor. İkinci gebeliğim. Birinci nasıl geldi geçti anlamadım. Bu çok zor

Lumberjack’in aşağıya koyacağım terliği çok rahat canım. Hem spor ayakkabı görüntüsü veriyor, aşırı da rahat. Tavsiye ederim.

Eklentiler

• IMG_2199.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 33
Çok geçmiş olsun canım, dualarım seninle. Arkadaşım geçirmişti, bir kaç hafta bebeği erken doğdu. Tansiyon ilacı ile geciktirebildikleri kadar geciktirmişlerdi. Doktorlar gerekli tedbiri alacaklardır, sağlıkla alacaksın Allah’ın izniyle kucağına

Bebegın hareketlerını göğüs altında hıssedıyomusunuz sızde dayandı kaldı oraya alttan da tekme yıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…