Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Hamile kalmadan önce indirimden mary jane ayakkabılardan almıştım yazlık. Bayramda giyerim diye bi bakayım dedim ayağım içine bile girmedi aşırı moralim bozuldu 😭😭

Benim bahsettiğim acı dışarıdan değil yalnız bayağı içeriden oluyor
Benim de öyle canım alt karnımda yoğun hissediyorum. Bazen uzun süre sabit oturduğumda ayağa kalktığımda daha çok acı hissediyorum hatta. Salı günü dr randevum var sormayı düşünüyordum ben de 🤔 dıştan değilde içerde bir acı oluyor sanırım aynı şeyi yaşıyoruz

Hamile kalmadan önce indirimden mary jane ayakkabılardan almıştım yazlık. Bayramda giyerim diye bi bakayım dedim ayağım içine bile girmedi aşırı moralim bozuldu 😭😭
Ayakların şişmiş dir cnm bozma moralinı duzelıcek doğumdan sonra

Benim de öyle canım alt karnımda yoğun hissediyorum. Bazen uzun süre sabit oturduğumda ayağa kalktığımda daha çok acı hissediyorum hatta. Salı günü dr randevum var sormayı düşünüyordum ben de 🤔 dıştan değilde içerde bir acı oluyor sanırım aynı şeyi yaşıyoruz
Evet evet içeriden. Sanki afedersin alt tarafımdan bıçak giriyormuş gibi. Sorunca bana da haber verir misin rica etsem 🥹

Olacak bundan sonra bu tip şeyler, büyük ve çaresiz dert vermesin Allah yeter ki. Daha rahat olmaya çalışmak zorundayız. Yüksek çıktığında endokrinoloji-diyetisyen takibi ile kontrol alınamayacak seviyede de değilmiş ne güzel.
İyi bari çok şükür hiçbir fikrim olmadığı için baya panik yaptım

Ya canım sıkma canını bu kadar, doktorlar her zaman en kötüsünü, her ihtimali söylüyorlar, benim 4 buçuk aylıkken başıma gelmeyen kalmadı, aileme bebeği alabiliriz bile demişler ben sonradan öğredim, üstünden 2 buçuk ay geçti çok şükür. Aklına kötü getirip kötüyü çağırma.
Haklısın kuzum ama çok zormuş kötü ihtimali duymak artık şeker falan yemem zaten hareket etmediğinde bile panikliyorum artık. Hepimizin bebekleri sağ salim doğsun inşallah

Kuzum 60. dk da yüksek çıkmış. Bende de gebelik şekeri çıktı, kadın doğum beni endokrin e yönlendirdi, ordan da diyetisyen takibine başladılar. Diyet verdiler 2 haftalık. Bi de şeker ölçümü için tablo. Diyetle düzene girdi şeker değerlerim. Endişelenme sen de. Seni de diyetisyene yönlendirirler, diyetle hiç bişeyin kalmaz 🤗🤗
Anladım canım inşallah bende çarşamba günü endokrine gideyim içim rahat eder inşallah tekrar mı şeker yüklemesi yaptılar canım sana

Ayaklarım bugün inanılmaz sisti ben yorulunca çok ayakta kalınca oluyor sanıyordum ama bugün hiçbir şey yapmadan oldu 😑 her gittiğim yerde uzatıyorum artık 🤕

Haklısın kuzum ama çok zormuş kötü ihtimali duymak artık şeker falan yemem zaten hareket etmediğinde bile panikliyorum artık. Hepimizin bebekleri sağ salim doğsun inşallah
Annelik delilik kese olustu mu kalp atısı var mı diye diye baslıyor doguma dogumdan sonraya kadar devam ediyor. En kötüyü düsünme önemli olan olasılıgı ihtimali tespit edebilmiş olman. Ya bilmeseydin de kötü bişey olsaydı. Şuan zaten onlem alabiliyorsun. Önlemini alıcaksın gerisi Allaha kaldı. Merak etme gonlünğ ferah tur

Yok canım o kadar da değil yani sebepleri arasında olabilir tabiki ama dikkat ederek çözülecek bir durum strese girip bebişi de streslendirme endokrin ya 100’lük yükleme ister ya da diyetisyene yönlendirir hallolur benim arkadaşım da senin gibi çok zayıftı hamilelikte gebelik şekeri oluştu diyetle gayet çözdü bebişi de maşallah tosuncuk gibi doğdu hala da öyle

yaaa çok şükür çok sevindim 😍 inşallah böyle sıkıntısız devam eder. ben de aynı senin gibi, progestan ve magnezyum devam 😅 3 gün sonra randevum var bakalım rahim ağzı ne durumda soracağım.
İnşallah senin bebito da iyidir Allah yardımcımız olsun inşallah gününde zamanınds sağlıkla doğururuz. Senin rahim uzunluğu kaç mm

X