Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Yok canım o kadar da değil yani sebepleri arasında olabilir tabiki ama dikkat ederek çözülecek bir durum strese girip bebişi de streslendirme endokrin ya 100’lük yükleme ister ya da diyetisyene yönlendirir hallolur benim arkadaşım da senin gibi çok zayıftı hamilelikte gebelik şekeri oluştu diyetle gayet çözdü bebişi de maşallah tosuncuk gibi doğdu hala da öyle
İnşallah canım aşırı moralim bozuldu yatağı vs geldi baktıkça tutamıyorum kendimi öyle bir ihtimali bile düşünmek çok üzdü beni çarşamba günü endokrinolojiye randevu aldım gideyim ne yapmam gerekiyorsa yaparım

İnşallah canım aşırı moralim bozuldu yatağı vs geldi baktıkça tutamıyorum kendimi öyle bir ihtimali bile düşünmek çok üzdü beni çarşamba günü endokrinolojiye randevu aldım gideyim ne yapmam gerekiyorsa yaparım
Ya canım sıkma canını bu kadar, doktorlar her zaman en kötüsünü, her ihtimali söylüyorlar, benim 4 buçuk aylıkken başıma gelmeyen kalmadı, aileme bebeği alabiliriz bile demişler ben sonradan öğredim, üstünden 2 buçuk ay geçti çok şükür. Aklına kötü getirip kötüyü çağırma.

Canım herkesin farklı bence kıyaslama öyle evham yapma. Haftamız aynı bazen bütün gün çok az hissediyorum bazen aşırı hareket ediyo rahatsız bile oluyorum değişiyo gün gün. Önemli olan uzun süre hareketsiz kalmaması yani onu takip et sen🌸
Uzun süre hareketsiz kalmıyor ama sanki zayıf gibi hareketleri yeri mi daralıyor acaba :KK43: ilk gebeliğim bir de

Kasılma oluyo içim çekiliyo sanki ama rahatsız edici kız sancı olmuyo :)
Aynen bır yere toplanıp bıraz ıcını ıcıne çeker gıbı oluyor sonra salıyor zaten normal sancının yanında cıcek gıbı şuan kı agrılar bırde uyuşma lar yokmu ellerim ayaklarım sızlıypr resmen durduk yere yatakta ayakları komple uzatamıyorum hemen kırap gırıyor ayaklarıma 😀😀😀

T Tali89 bugün aklıma geldin canım. nasılsın, nasıl gidiyor biraz daha rahatladın mı?
Ayy canım benim saol çok iyiyim şükür. Ayrıntılı ultrasonda rahim kısalması var dedi 30 mm di. Kendi doktorum da çiçek gibi gayet normal dedi. Ama progestan devam ediyoruz. Şükür iyiyiz şimdilik sen nasılsın nasıl gidiyor

Aynen bır yere toplanıp bıraz ıcını ıcıne çeker gıbı oluyor sonra salıyor zaten normal sancının yanında cıcek gıbı şuan kı agrılar bırde uyuşma lar yokmu ellerim ayaklarım sızlıypr resmen durduk yere yatakta ayakları komple uzatamıyorum hemen kırap gırıyor ayaklarıma 😀😀😀
Ben magnezyuma başlayınca rahatladım gece bağırarak uyanıyodum😄

Uzun süre hareketsiz kalmıyor ama sanki zayıf gibi hareketleri yeri mi daralıyor acaba :KK43: ilk gebeliğim bir de
Canım ben de aynı durumdayım mesela bugun erkenden ben uyandim izinliyim de bol bol dinlendim saat 14 te hareket ettigini hissettim düşün. Son günlerde böyle beni de korkuttu ama demek ki bu 27 hafta boyle

Ayy canım benim saol çok iyiyim şükür. Ayrıntılı ultrasonda rahim kısalması var dedi 30 mm di. Kendi doktorum da çiçek gibi gayet normal dedi. Ama progestan devam ediyoruz. Şükür iyiyiz şimdilik sen nasılsın nasıl gidiyor
yaaa çok şükür çok sevindim 😍 inşallah böyle sıkıntısız devam eder. ben de aynı senin gibi, progestan ve magnezyum devam 😅 3 gün sonra randevum var bakalım rahim ağzı ne durumda soracağım.

Yağ sürmek bende işe yaramadı karnım çok kötü gözüküyor aşiri yırtılmam var buda mıde küçüklüğün den kaynaklanıyomuş saldım gıttı bende bambamım saglıklı olsun yeter bana özledım de görmeyı bayramdan sonra ilk haftaya randevu almaya calısıcam
Kac haftalık canım senin ?

X