Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    169
Zencefil bal limon ılık suyla karıştır iç kuzum. Pastil doğal olanları kullanabiliyorsun ama onların da içeriği genelde bunlar zaten. Ben zencefilden korkuyordum ama bu hafta doktorum sadece diüretik ödem söktürücü çaylar içme haricini içebilirsin zencefil de tüketebilirsin dedi
Yapayım hemen yutkunamıyorum boğazım çok acıyo teşekkür ederim :KK43:

Boğaz pastili kullanabiliyor muyuz? Çok fena hasta uyandım 🥺
2 çeşit pastil oluyormuş bizler birini kullanabiliyormusuz içerik olarak eczacina yada doktoruna danışarak alabilirsin evde varsa onu kullanma derim yada doğal çözümler pekmez, bal ve karabiber karıştıp yiyebilirsin

Kızlarım günaydın. Birkaç gündür nefes darlığı gibi bir şey yaşıyorum yani sanki normal nefes alıp vermek yetmiyor da benim kendimi zorlayıp daha fazla nefes almam gerekiyor gibi oluyor varvöı böyle bir şey yaşayan? Yaşadığım yer çok sıcak o mu yapıyor dicem ama evde klima altındayım ofiste klima altındayım anlamadım gitti😟

Kızlarım günaydın. Birkaç gündür nefes darlığı gibi bir şey yaşıyorum yani sanki normal nefes alıp vermek yetmiyor da benim kendimi zorlayıp daha fazla nefes almam gerekiyor gibi oluyor varvöı böyle bir şey yaşayan? Yaşadığım yer çok sıcak o mu yapıyor dicem ama evde klima altındayım ofiste klima altındayım anlamadım gitti😟
günaydın canım. bebek büyüdükçe diyaframa baskı yapıyor ve muhtemelen bundan dolayı nefes alman güçleşiyor gibi hissediyorsun. bende de oluyor ara sıra, mümkün olduğunca nefes alıp verişime odaklanmamaya çalışıyorum sonra unutuyorum zaten :)

2 çeşit pastil oluyormuş bizler birini kullanabiliyormusuz içerik olarak eczacina yada doktoruna danışarak alabilirsin evde varsa onu kullanma derim yada doğal çözümler pekmez, bal ve karabiber karıştıp yiyebilirsin
İlaç değildie yazıyo bal limon zencefilli ama hamileler için doktorunuza danışın yazmışlar kullanmıcam. Bal karabiber zencefil limon karıştırdım inş iyi gelir

Kızlar şeker yüklememi yaptırıyorum toplamda 3 kere kan verecekmişim birini verdim kaldı 2 aç açına bekliyor yavrum 😍 27+1 im 35.5 cm 1kilo 128 gr çıktı bebişim 😍 her gelişimde doktor 3/4 gün kaydırıyor benim doğum ağustosa kaydı şimdiden 🥰sizde durumlar nasıl doktorunuz gün veriyor mu

Eklentiler

• IMG-20240608-WA0005.jpeg
    IMG-20240608-WA0005.jpeg
    69,4 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar şeker yüklememi yaptırıyorum toplamda 3 kere kan verecekmişim birini verdim kaldı 2 aç açına bekliyor yavrum 😍 27+1 im 35.5 cm 1kilo 128 gr çıktı bebişim 😍 her gelişimde doktor 3/4 gün kaydırıyor benim doğum ağustosa kaydı şimdiden 🥰sizde durumlar nasıl doktorunuz gün veriyor mu
Zaten bır kaç kısı erken den Ağustos'ta yapıcak dogumu hayırlısıyla dogsunlar ❤❤

Benimki sadece şu kadar haftalik günlük dedi. Doğum zamanini ileri geri atmakla ilgili virsey söylemek icin daha cok erken bence son haftalardaki ölçümlere göre belli olur diye düşünüyordum

Kızlar ya ben doktoruma sormayı unuttum kurban bayramında çiğ et mevzusu nasıl olucak dokunamıyprız değil mi ?

Benimki sadece şu kadar haftalik günlük dedi. Doğum zamanini ileri geri atmakla ilgili virsey söylemek icin daha cok erken bence son haftalardaki ölçümlere göre belli olur diye düşünüyordum
Zaten cihazlar otomatik hesaplıyor dogum tarihini ama doguma kadar dogru bi tarih vermıyor. Zaten son haftalarda genelde ileri olan bebekler normal haftasına geliyor. Ama bu demek değiliki dogum gene o tarihte oluyor. Ultrasona göre 35 görünen bebekler bile ben geliyorum açılın diyip dogumu baslatabiliyor. Ya da 42. Haftayı devirip doğurmayalar oluyor.

Bebeğim benim durumum biraz farklı bebeğime hamile kalmadan 1 ay önce kimyasal gebelik geçirdim o yüzden adet tarihime göre gün veremedi doktor hep küçük gittik şimdide boy ve kilo fazla çıktığı için ilerletiyor son adet tarihimi 😍 tabi son haftalar önemli 8 aylık hamile arkadaşımı 12 gün birden büyüttüler mesela doğuma ulaştı neredeyse

Kızlar 3 ay önce 80 olan ferritinim 20 çıktı bayağı düşmüş hergün ilac almama rağmen neden ya

X