Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Günaydın anneler 🌸 göğüslerim çok kaşınıyor dayanamıyorum artık. Var mı bu sorunu bir şekilde çözen 🥹

Gebelikte 1000 mg Amoklavin-BID kullanan var mı 😔 Sonunda hastalandım. Sinüsler doldu, boğazım iptal, üst solunum yolu enfeksiyonu. Ateş vs. yok ama başım çatlıyor. Kendimi bildim bileli de çekiyorum şu laneti, ne kadar doğal yol denesen de antibiyotiksiz de kurumuyor. Penisilin grubu antibiyotikler gebelikte içilebiliyormuş, doktoruma da sordum, güvenli ilaçlar bunlar içebilirsin dedi ama yine de felaket korkuyorum antibiyotik diye 😟 koca kışı hastalanmadan atlattım derken sonunda yakalandım, birden gelen sıcaklar mı etkiledi milleti bilmiyorum, felaket de salgın varmış, dikkat edin sizler de..
Bu ilaçları daha önce tecrübeleyen var mı? 😢
Benim eltime de vermişti 1000lik hamileyken 6 7 aylıkken fln kullanmıştı şuan bebisi iki aylık

Dün gece en zor gecemi geçirdim galiba. Her yanım ayrı ağrıdı asla rahat edemedim sanki bir günde ağırlaştım ya bugün de çok zor hareket ediyorum sıcaktan mı böyle oldu acaba :KK43:

Dün gece en zor gecemi geçirdim galiba. Her yanım ayrı ağrıdı asla rahat edemedim sanki bir günde ağırlaştım ya bugün de çok zor hareket ediyorum sıcaktan mı böyle oldu acaba :KK43:
ayyyynı cümleyi ben kurdum bu sabah, bir günde ağırlaştım sanki 🙄 illa ki bebişler büyüyordur ama sıcağın etkisi daha çok sanırım ya

Gece uyuyamadım hiç sıcaktan 😭

ayyyynı cümleyi ben kurdum bu sabah, bir günde ağırlaştım sanki 🙄 illa ki bebişler büyüyordur ama sıcağın etkisi daha çok sanırım ya

2 odayı süpürdüm sildim su içinde kaldımmmm 🥴 Nasıl yapıcaz biz iş güç bu sıcaklardaaa

Eski çatlakları da mı götürüyor hangi yağları kullanıyorsun benimde üst bacağımda vardı çatlak
Ne kullandın canım
Yaa ilk aylarda duştan sonra her gün düzenli Nivea sıkılaştırıcı losyonunu ve bio oil kullandım. Tüm vücuduma sürdüm. Son bir aydır duşta Dilan Polat ın aloe veralı sabununu aldım. Keseli kısmıyla yanlarımdaki çatlakları fırçaladım bide bacagımdakilere bastırarak keseledim. Duştan sonra yine Nivea losyonunu kullandım. Ardından badger yağını göğsüme karnıma kalçama dizlerime kadar sürüyorum. Ardından lierac ın ampulünü kırıp sürüyorum aynı yerlere. Gece de lierac jel ve ampul aynı şekilde. Vücudum toparlandı resmen.

Yaa ilk aylarda duştan sonra her gün düzenli Nivea sıkılaştırıcı losyonunu ve bio oil kullandım. Tüm vücuduma sürdüm. Son bir aydır duşta Dilan Polat ın aloe veralı sabununu aldım. Keseli kısmıyla yanlarımdaki çatlakları fırçaladım bide bacagımdakilere bastırarak keseledim. Duştan sonra yine Nivea losyonunu kullandım. Ardından badger yağını göğsüme karnıma kalçama dizlerime kadar sürüyorum. Ardından lierac ın ampulünü kırıp sürüyorum aynı yerlere. Gece de lierac jel ve ampul aynı şekilde. Vücudum toparlandı resmen.
Ay bu kadar şeyle nasıl uğraştın kız okurken yoruldum ben 😄

Oh mis eline sağlık🤗 bunları yaptıktan sonra da gitmeseydi eğer ayıp olurdu🤪🤣

X