Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Kızlar bu arada ben de dün şeker yükleme olayını hallettim 75 lik. Sonuclar bugun cıkmıs. Ac 80
1. Saat155
2. Saat119
3. Saat 116 cıkmıs
50 likte 140 altı normal diyordu 75 te farklıymıs ama referans yazmıyor sonucta herhangi bi dahiliyeye ulaşamıycam şimdi normal midir.
Canım ben de yaptırdım 1.saat referans 180 altı 2.saat 153 altı bana 3.saati yapmadılar ama normal değerlerin bu saatler için

Ben önce gittim kayıt açtım eczaneye gönderirler diye bekledim almak için ama bi baktım verdiler elime çok şaşırdım. 😅😅
Aynen benim de hastanem kendi verdi bir de şeker yüklemesi testi sadece 265 TL imiş ben devlete yaptırmayı düşünüyordum başta hiiç o çileyi çekmeye değmezmiş zaten içeceğin kendisi de 100 TL falan sanırım

Aynen benim de hastanem kendi verdi bir de şeker yüklemesi testi sadece 265 TL imiş ben devlete yaptırmayı düşünüyordum başta hiiç o çileyi çekmeye değmezmiş zaten içeceğin kendisi de 100 TL falan sanırım
Bizimde 450 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam banada uygun geldi içecek de içinde olunca

Nazalnem damla Eylül'de burnumdan ameliyat olduğumda verdiler doktorum onu kullanmaya devam et dedi gerçekten çok işe yarıyor
Kremi de varmış sanırım onun baktım internetten burun içi için yazıyor bakalım eczaneye danışıp yine alacağım sağol canım 🌸

Kızlar şimdi ben 23+5 im şeker testi en son ne zaman yaptırabilirim taşındığım için sağlık ocağı eski mahallemde kaldı şuan da oraya gitmem mümkün değil ancak haftaya felan

Kızlar bu arada ben de dün şeker yükleme olayını hallettim 75 lik. Sonuclar bugun cıkmıs. Ac 80
1. Saat155
2. Saat119
3. Saat 116 cıkmıs
50 likte 140 altı normal diyordu 75 te farklıymıs ama referans yazmıyor sonucta herhangi bi dahiliyeye ulaşamıycam şimdi normal midir.
Hadi gelmiş geçmiş olsun kuşum. Doktorun dedi mi bir şey

Kızlar şimdi ben 23+5 im şeker testi en son ne zaman yaptırabilirim taşındığım için sağlık ocağı eski mahallemde kaldı şuan da oraya gitmem mümkün değil ancak haftaya felan
Canım ben bu hafta yani 25+5'te yaptırıcam. Doktorum en geç 28 demişti haftaya gayet uygun senin için hatta tam genelin ölçtüğü hafta :)

Kızlar ben hamile kalmadan önce çiğ ürünleri çok severdim, çiğ dolma içi , çiğ hamur , çiğ sucuk ve şuan aşeriyorum sanki sucuğa elimde aldım koklayıp duruyorummm 🥴 Pişirip yiyorum çok nadir zaten ama şuan çiğ kokusu beni maf etti 2 dilim yesem ne olur ki

1. Saat155
2. Saat119
3. Saat 116 cıkmıs

Hadi gelmiş geçmiş olsun kuşum. Doktorun dedi mi bir şey
Doktoruma attım bende dahiliyeye gitmene gerek yok gayet iyi dedi 🙈 bu leveli de gectik

Kızlar ben hamile kalmadan önce çiğ ürünleri çok severdim, çiğ dolma içi , çiğ hamur , çiğ sucuk ve şuan aşeriyorum sanki sucuğa elimde aldım koklayıp duruyorummm 🥴 Pişirip yiyorum çok nadir zaten ama şuan çiğ kokusu beni maf etti 2 dilim yesem ne olur ki
Aşkım Bildiğin bir yerse ve sağlam baharat varsa içinde bence bir şey olmaz

X