Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Şeker yuklemesi yaptırdım ilk toklugu verdim 2. Toklugu bekliyorum. 3. Yu dayanabilirsen ver dedi doktor. 3. Yu veren var mı

Bebegi 3 gündür çok hissedemiyorum bazen icime vuruyor gibi oluyor derinlerde ve karnimin ici aciyor. Cuma hareketliydi tetanoz olduktan sonra aksamuzeri bebek asiri donmus gibi oldu icim cekiliyormus gibi oldu acaba ondan mi suan hareketleri cok hissedemiyorum

Canım 3 gündür yazıyorsun bu durumu, doktora gittin mi?

Canım 3 gündür hiç mi hissetmiyosun yoksa az da olsa var mı hareket? Tetanozla alakalı değildir burda nerdeyse hepimiz olduk korma. Belki sırtını dönmüştür ya da yeri rahattır. Hiç hissetmiyosan doktora git mutlaka erteleme.

Canım dilimi ısırayım bende hiç magnezyum kullanmadım 26+2 yim. Bol süt yoğurt ve peynir tüketiyorum ve henüz hiç kramp ağrı yaşamadım doktorumda buna baglı oldugunu söylüyor
Bende 2 kere gece sağ bacağımda yaşadım. Umarım sıklaşmaz elimde magnezyum var dayanamazsam başlayacağım

Hissediyorum ama çok az ve derinden sanki karnimin icine dogru dönmüş de karnımın içine vuruyormus gibi. Cuma çünkü şiddetli bebek dönmesi hissettim içim cekilmis gibi oldu

Canım 3 gündür yazıyorsun bu durumu, doktora gittin mi?
Doktoruma ulasamadim hissediyorum ama cok az ve derinden geliyor bebek sanki karnimin icine dönmüş gibi. Acilde de icapcı olmadigi icin ultrason cekemezlermis arayip sordum o yuzden gidemedim

Doktoruma ulasamadim hissediyorum ama cok az ve derinden geliyor bebek sanki karnimin icine dönmüş gibi. Acilde de icapcı olmadigi icin ultrason cekemezlermis arayip sordum o yuzden gidemedim
Hissediyorsanız bir sıkıntı yoktur bence. Pozisyon değiştirmiştir belki oyüzden daha hafif hissediyorsunuzdur.

Hissediyorum ama çok az ve derinden sanki karnimin icine dogru dönmüş de karnımın içine vuruyormus gibi. Cuma çünkü şiddetli bebek dönmesi hissettim içim cekilmis gibi oldu
Bana hep oluyo o içim çekiliyo kasılıyo gibi oluyo bebek dönüyomuş sağlık ocağında kalp atışına bakıyolar için rahat etmezse oraya da gidebilirsin

Bana hep oluyo o içim çekiliyo kasılıyo gibi oluyo bebek dönüyomuş sağlık ocağında kalp atışına bakıyolar için rahat etmezse oraya da gidebilirsin
Aa saglik ocaginda bakildigini bilmiyordum olmazsa bir gideyim. Internetten fetal doppler siparisi verdim bu gibi durumlarda dinliyim panik olmiyim diye

Sağol kuzum, içimi rahatlattın eşim de ben de afedersin ishal olmuşuz malesef. Ama Allah'ıma çok şükür bebeğin hareketlerinde falan bir değişiklik yok. Bende de sık tuvalete çıkmak dışında bir problem yok neyse ki. Dediğin gibi, hamilelikte tekrar etmeyi düşünmüyorum bunu

Aa saglik ocaginda bakildigini bilmiyordum olmazsa bir gideyim. Internetten fetal doppler siparisi verdim bu gibi durumlarda dinliyim panik olmiyim diye
Bu fetal doppler beni çok geriyor açıkçası. Benim mesela sağlık ocağında baya bi uğraşıyoruz, çünkü güzel oğlum bi türlü rahat durmuyor. Azıcık dinletip hemen kaçıyor. İlk başlarda kalp sesini yakalayamayınca çok korkmuştum, çok paniklemiştim. Yani bu stresi yönetebileceğini düşünüyorsan al tabii ama yok daha çok panik olurum dersen sağlık ocağına git orda bilen birileri baksın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…