Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    169
Hiç kullanmayanlar da varmış doktorunun tavsiye etmedikleri onlar nasıl dayanıyor merak ediyorum imkansız benim içmemem
Ben ilk gebelikte hiç kullanmadım bunda da kullanmıyorum şuan kramp şikayetim yok ama bugün 24 oldum belim ve kalçam ağrıyor, oğlan daha yürümüyor elimden tut gezdir diyor bükülüyorum o sebeple sanırım bakalım dayanamazsam yazacağım doktoruma kullanayım mı diye

Burundan genize akıyor kan orada pıhtılaşıyor . Burundaki kılcal damarlar çok yüzeye çıktığı için oluyor birde kan sulandırıcı kullanıyorsan o da çok etkiliyor bendede aynısı oluyor ve kan kokusu geliyor doktor bana burnunu nemlendir sürekli dedi öyle kurtuldum ondan

Kızlarr 22+6haftalığız bugün. Cuma günü karnımda asiri bir dönme hareketi hissettim içim cekiliyormus gibi sanki ve ondan sonra bir daha bebek hareketi hissedemedim. Ara ara karnimin ici acıyor acaba bebek döndü de karnimin icine dogru mu tekme atiyor o yuzden mi hareket hissedemiyorum da karnimin ici aciyor? Benim gibi boyle bir sey yasayan oldu mu?

Kızlar ya az önce çiğ kaju yedim. 1 avuç rahat yemişim olabilirim. Sonra bişey farkettim içini açınca minik yumurta gibi kurt yunurtası gibi şeyler. Sonra tabakta kalanalra baktım hepsinde yok ama olanlardan yemiş olabilirim bişey olur mu sizce napmak lazım

Kızlar havalar ısındı iki gündür dayanamıyorum resmen bu neymiş böyle ya herkese soruyorum çok sıcak değil mi diye normal yani falan diyorlar ben alev alev yanıyorum ama o sırada şimdiden böyleysem ileriyi düşünemiyorum ve inanılmaz yoruluyorum hemen sıcakta etkiliyor sanırım

İkili rakamlara düşenlerde bebisin kafası asagi dönmüş gözüküyor hamile günlüklerinde erken değil mi ay zaman su gibi geçiyor ya ilk zamanlarımızı hatırlıyorum ne olacak nasıl geçecek diyorduk

Tuzlu ayran içebilrsin mide asiti eritecektir onları ama yinede tuzlu ayran işe yarayacaktır diye düşünüyorum

Tam da şimdi dışardan geldim 30 dk yürüyüş yapıyım dedim yapmaz olaydım bu ne sıcaktııı Yandık bizz bu yaz

Kızlar aranızda denize giren yüzen var mi? Ben ara ara hafta sonları denize giriyorum doktoruma da sormadım iyi geldiğini düşündüğüm için. Havuzdan iyidir yani tertemiz kendimi yormadan yüzüp çıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…