Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 31 46,3%
  • erkek

OY: 35 52,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,5%

• Ankete Katılan
    67
Ben Ankara’da yaşıyorum normalde de şehir hastanesine gidiyorum. 12.haftada doktorum ultrason randevunu şimdiden al yoğun oluyor dedi aldım 15 ağustosa baya bir önceden almış oldum yani. Yaşadığınız yerde şehir hastanesi varsa oraya gidip muayane olup muayene ettiğiniz doktorun yönlendirmesi ile ayrıntılıya randevu alabilirsiniz tabii kaçıncı haftadasınız ona bağlı çünkü baya önceden almak gerekiyor. Ben özele de gitmeyi düşünüyorum ekstra olarak. Ankara için birkaç yerden fiyat aldım 3000 3500 4500 civarları fiyat verenler oldu. Perintolog veya radyolog yapıyor perintlg kadın doğumla ilgili olduğundan daha çok öneriyorlar fakat Ankara da çok iyi yorumlrı olan bir radyolog buldum ben sinan tan adı ona gitmeyi düşünüyorum devlete gidip randevu talep edebilirsiniz olmazsa özelde şehriniz için fiyatları ve yorumları araştırıp gidin muhakkak gerçekten önemli bir şey
İstanbuldayım teşekkür ederim yorumunuz için iyi siz randevu alabilmişsiniz ben de biraz daha araştırayım haftam da yaklaştı 16+4 haftayım 18-23 haftaları arasında yapılıyormuş sanırım bir an önce bulmam gerekiyor

Benim dün gittiğim hastanenin ultrason görüntüsü daha netti ya. Kendi doktorumun ekranı çok daha iyi görünüyor zıpladığını falan görüyorum, bu doktorda göremedim ama elime verdiği kağıt çok daha netti. Ben arada giderim buna 🥲

İstanbuldayım teşekkür ederim yorumunuz için iyi siz randevu alabilmişsiniz ben de biraz daha araştırayım haftam da yaklaştı 16+4 haftayım 18-23 haftaları arasında yapılıyormuş sanırım bir an önce bulmam gerekiyor
canım ben Atıl Yüksel’e gitmiştim İstanbul’da 6000 tl idi.

kaçıncı haftada gittiniz acaba?
ben 12. haftada gittim, ilk ultrason olarak; o bile çok çok detaylıydı.
bir de 21-22 gibi gideceğim.

zaten ekstra bir durum yoksa 1 veya 2 kere bakıyor hamilelik boyunca hoca. ama çok dolu, düşünürseniz bir an önce randevu almanızı tavsiye ederim

Ya benim de üni de yeni bitti sayılır😂 yasim biraz küçük Emjnim ki yaş ilerledikçe bende alicam ve vermesi zor olacak. Ben dis teli takinmistim o mahvetti beni 7 kilo verdim bidaha da hamile kalana kadar asla geri alamadım. O zaman da sürekli kusuyordum babacım da yorulmuştu benden haftalık serum falan takiliyordu. Sonra anladık ki diş telinden metal zehirlenmesi yaşamışım teller çıktı rahat ettim ama bidaha 50 leri hamile kalana kadar göremedim. Evlilik de eşime yaradi beni etkilemedi😂
ya ben de şeffaf plak kullanıyorum. daha bi sene var tedavinin bitmesine. bunca bulantı arasında bi de bu 😩 tam diş teli takacaktım son anda buna karar verdim

dün doktor kontrolüm vardı ve onay aldım, spora başladım bugün.

hamilelik pilatesi, nefes çalışması karışık bir dersti. hafif yoruldum (muhtemelen hamilelik haberinden beri pek bir şey yapmadığım için) ama sonrasında cidden çok iyi hissettim.

Yoğun olduğu için erkenden al dedi doktor bir şansınızı deneyin olmazsa özele ayarlarsınız randevu

Ben dün randevu beklerken sekreterle bi hamişin konuşmasını dinledim, 1 doktor yapıyormuş onun da randevuları doluymuş ama araya sıkıştırırız beklerse demiş. Bakıyorum hastanede hiç perinatolog yok, radyoloji yapıyor gibi de konuşmamıştı anlamadım 3200 dediler. Başkent 5 küsür ama daha güvenilir geldi bana
Neresi öyle dedi kız. Başkentte perinatolog yapıyordur o fiyata ama birkaç yere daha sorabilirsin yine güzel yorumları olan hocalar çok ankarada

ben de istanbuldayım. sakuradan almayı denicem. takipli olduğum hastanede 5280 dediler. pazartesi kadın doğuma randevu aldım. perinatoloji açmalarını rica edicem. becerebilirsem yazarım tekrar

ya ben de şeffaf plak kullanıyorum. daha bi sene var tedavinin bitmesine. bunca bulantı arasında bi de bu 😩 tam diş teli takacaktım son anda buna karar verdim
Estetik olarak şeffaf plak cok daha güzel en iyisini yapmışsınız. Ben üniversitede taktirdim şeffaf plak beğeniyordum ama fiyati neredeyse normal telin 2 katiydi öğrenci de olunca aileme çok yük olmak istemedim. Tedavi bitince şeffaf plak yerine de dişimin arkasına retainer denen koruma telleri takıldı. Dışarıdan gören birisi fark etmez ama hafif estetik olarak bozulma oldu doktir bu kadarı herkeste oluyor dedi. Tedavi ne kadar uzun olursa o kadar garanti. Bence çıkarmak için hiç acele etme hatta biraz daha kalmasını iste 🤭

Kizlar benim yaptıracağım yer detaylı ultrasona 3900 diyince şok olmuştum. Sizin fiyatları görünce susma karari aldim. O fiyatlar ne öyle 😱

ben de istanbuldayım. sakuradan almayı denicem. takipli olduğum hastanede 5280 dediler. pazartesi kadın doğuma randevu aldım. perinatoloji açmalarını rica edicem. becerebilirsem yazarım tekrar
Ben 2li tarama testini yaptırdığım yerde detaylıya gideceğim.

Caddebostan'da, fetus prenatal tanı yerin adı. Zeki hoca, çok cana yakın sıcak kanlı ve aşırı detaycı girdiğiniz anda o enerjiyi veriyor.

Henüz randevu almadım ama ikiliyi 3900e yaptırmıştım.

Fikir olsun diye belirtmek istedim :)

Hanımlar merhaba,
doktorumu çok memnun olsamda mesafe yüzünden değiştirmek zorundayım 3. aydan sonra çevrende bir yere gidebilirsin dedi kendisi de en yakın bahçeşehir istinye üniversitesi liv hospital var oradaki kadın dogum doktorlrı ile ilgili bilgisi ve önerebileceği bir doktor olan var mı ? kendi doktorum çok iyiydi ve şuanda çok ikilemdeyim doktorlar ile ilgili pek yorum bulamadım nette ve doktor konusunu çok önemsiyorum.

Benim arkadaş hamileyken arabaları yoktu ama çocuğa dair ilk aldıkları şey araba koltuğu oldu sonra çocuk doğduktan bir ay sonra araba alabildiler diyorum manifestlemişsin bence sen ondan aldınız arabayı 😃
Hadi inşallah 😂 Ailemizden uzak şehirde araç isteyeceğimiz kimse de yok taksi ve otobüse mecburuz şehri de pek bilmiyoruz. Hayırlıysa nasip olsun bize de. Çocuksuz neyse de çocuk olunca araba gerekli oluyor 🙄

20. haftaya az kaldı zaten magnezyumu kullanacağım. İyi beslendiğim için vitamin için bekleyeceğim. Yani bu durumlar biraz kişisel tercih. Ben ne tamamen yapaycıyım ne tamamen doğalcıyım. Ortayı seçiyorum genelde.
Besleniyorsanız en güzeli ben iyi beslenemiyorum iştahım da pek yok vitamin ilaç en iyisi diyorum 😅

Hanımlar merhaba,
doktorumu çok memnun olsamda mesafe yüzünden değiştirmek zorundayım 3. aydan sonra çevrende bir yere gidebilirsin dedi kendisi de en yakın bahçeşehir istinye üniversitesi liv hospital var oradaki kadın dogum doktorlrı ile ilgili bilgisi ve önerebileceği bir doktor olan var mı ? kendi doktorum çok iyiydi ve şuanda çok ikilemdeyim doktorlar ile ilgili pek yorum bulamadım nette ve doktor konusunu çok önemsiyorum.
Arada ne kadar mesafe var

Ben 2li tarama testini yaptırdığım yerde detaylıya gideceğim.

Caddebostan'da, fetus prenatal tanı yerin adı. Zeki hoca, çok cana yakın sıcak kanlı ve aşırı detaycı girdiğiniz anda o enerjiyi veriyor.

Henüz randevu almadım ama ikiliyi 3900e yaptırmıştım.

Fikir olsun diye belirtmek istedim :)
Bu zeki hocayi ben de okudum ama herkes yaninda calisanlardan sikayet etmis hani genelde doktoru yerersin ya da oversin ya . :)

Arada ne kadar mesafe var
doktorum beşiktaş ta biz bahçeşehire yakınız her muayene de trafik çok yorucu oluyor eşim bütün gün izin almak zorunda kalıyor hepsi olsun diyebileceğimiz şeyler ama ilerleyen dönemlerde acil durumlar da büyük sıkıntı yaşayacagımız aşikar ve dogum siğortamız var doktorumun kliniği özel.

X