2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Biz doktordan geldik şimdi kızlar biliyorsunuz benim bebe çok gazlı kolik bebek gibi sakinleşmiyordu bugün kontrolümüz vardı doktora anlattım doktor sabretmekten başka çareniz yok dedi bir ay sonra azalacaktır dedi yeni bi tane daha şurup ekledi gaz için bide kalça ultrasonu çekildik 10 dk anca sürdü çok basit bir işlemmiş merak edenler için kalçalarının iki yanından baktı çıktık hemen yani fiyat olarak da 785 lira aldılar

Bak benim daha ilk çocuk bir eşim çalışıyor kiradayız kiramız da pahalı zor geçiniyoruz yani seni tahmin bile edemiyorum ablam biraz kıyafet yeğenimin eskilerini getirdi karşı komşum biraz verdi bide önceki ölen çocuğumun kıyafetleri var onlarla yetinmeye çalışıyorum doğru düzgün birşey bile alamadım çocuğuma
Aynen valla aynı durumdayız

Kızlar duşta bebek yıkayanlar vardı basıl yapıyosumuz onu
Ben duşta yıkamaya başladım küvetten çok çok daha kolay oluyor. Kucağıma alıyorum babası hemen köpüklüyor duş başlığı ile de duruluyoruz. Benim bebeğim normalde morarana kadar ağlıyordu ama kucağımda olunca hiç ağlamıyor hatta neredeyse uyukluyor suyu tuttukça 🤣

Ben duşta yıkamaya başladım küvetten çok çok daha kolay oluyor. Kucağıma alıyorum babası hemen köpüklüyor duş başlığı ile de duruluyoruz. Benim bebeğim normalde morarana kadar ağlıyordu ama kucağımda olunca hiç ağlamıyor hatta neredeyse uyukluyor suyu tuttukça 🤣
Ay bende denemek istiyorum da banyo merasim oldu cünkü😂 bugun kaka sorunu olunca hemen dusta yıkadık bi kafası nı yıkamadık onuda yıkasak banyo yapmıs olcakyo ama bizimki cıkarken çiş yaptı banyoda heryere havluya ulaşamadan. Nasıl yapıyo sunu merak ettim 🥹😂 tek basıma olmaz ozaman

canım duşakabinin içinde tabureye oturuyorum bebişi kucağıma alıyorum sıcak suyu açıyorum güzelce yıkıyorum iki dakikada kucağımda. sonra hemen havluya sarıp çıkıyorum. ama genelde eşim evdeyken yapıyorum bunu ki hemen ona verip gönderiyorum bebişi içeri ben de kurulanıp çıkıyorum. tek başıma zor olur biraz

Bak benim daha ilk çocuk bir eşim çalışıyor kiradayız kiramız da pahalı zor geçiniyoruz yani seni tahmin bile edemiyorum ablam biraz kıyafet yeğenimin eskilerini getirdi karşı komşum biraz verdi bide önceki ölen çocuğumun kıyafetleri var onlarla yetinmeye çalışıyorum doğru düzgün birşey bile alamadım çocuğuma
Valla arabayı gardrop uygulamasından daha yenı aldım işte gelmesını Beklıyorum

Ben içeri giriyorum bebişi tutuyorum (arkası dönük şekilde kolumda yatırarak) eşim de su döküyor yıkıyor. Saçını yıkayacaksak küvetini de suyla dolduruyorum ayakları suda kalacak şekilde. Saçını yıkamayacaksak küveti doldurmuyorum hiç

Kızlar banyo yaptırırken kulakları kapatıyor musunuz su dökerken başına ben tek yıkıyorum elim yetişmiyor bazen su giriyor kulaklarına ama hemen akıtıyrum problem mi bu?

Biz doktordan geldik şimdi kızlar biliyorsunuz benim bebe çok gazlı kolik bebek gibi sakinleşmiyordu bugün kontrolümüz vardı doktora anlattım doktor sabretmekten başka çareniz yok dedi bir ay sonra azalacaktır dedi yeni bi tane daha şurup ekledi gaz için bide kalça ultrasonu çekildik 10 dk anca sürdü çok basit bir işlemmiş merak edenler için kalçalarının iki yanından baktı çıktık hemen yani fiyat olarak da 785 lira aldılar

Allah yardımcımız olsun canım aynı durumdayız 😟 çok zor hem bebise hem bize😢 doktor şurup olarak ne verdi

Kızlar bugün 42. Günümüz. Kanamam kesildi ama pedde leke leke görüyorum eşime adetim bitti dedim ama bugünde leke görüyorum ilişki olabiliyor mu acaba ?

Bebesi böyle yapan var mı? Deli mi ne kendi saçını tutuyo böyle 😄

Eklentiler

• 20241015_200745.jpg
    20241015_200745.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 15
X