2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Saat 6 dan bu yana en fazla yarım saat uyudu o kadar huysuz ki emiyor kusuyor ağlıyor. Dayanamadım artık ben de ağladım
Aramıza hoşgeldin canım dün gece saat 2 de bi başladı hala uyumadı bak şuanda ayağımda sallıyorum son çare ama yok yani çıldırmak üzereyim

Aramıza hoşgeldin canım dün gece saat 2 de bi başladı hala uyumadı bak şuanda ayağımda sallıyorum son çare ama yok yani çıldırmak üzereyim
Şuan uyudu ve ben uyanmasın diye piş pişlemekten biraz sonra bayılacağım 🥲 İnşallah güzel bir uyku uyur yavrularımız da dinlenebilirler, nasıl zordur kim bilir. Allah yardımcımız olsun canım benim 💖

Biz her gün akşam 10 sabah 8-9 arası böyleyiz kızlar 2 haftadır 🥹

Şuan uyudu ve ben uyanmasın diye piş pişlemekten biraz sonra bayılacağım 🥲 İnşallah güzel bir uyku uyur yavrularımız da dinlenebilirler, nasıl zordur kim bilir. Allah yardımcımız olsun canım benim 💖

çok geçmiş olsun ben ağustos annesiyim hala devam ediyor, emzirrken cuk cuk ses gelince direkt hava yutuluyomhş hangi pozisyonu denediysem engelleyemedim , Allah kolaylaştırsın işimizi
Aynı sorun bizde de var canım dolayısıyla sürekli bazlıyız bi arkadaşımın bi önerisi oldu bana acı elma yağı ile ayak altına masaj yap gaza çok iyi geliyor dedi denedim fena değil gibi tavsiye ederim 🙏

X