2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bir gecesi bir gecesine uymuyor dün gece ilk uykudan sonra saat başı uyandı ıkındı durdu önceki gece mışıl mışıl uyumuştu bakalım bu gece kahramanımızı neler bekliyor
Gündüz kaç saat uyutuyorsun bebişi canım benimkinin de bi gecesi diğerine uymuyor asla

Gündüz kaç saat uyutuyorsun bebişi canım benimkinin de bi gecesi diğerine uymuyor asla
Hiçbir fikrim yok gündüzleri de birbirini tutmuyo ama gündüz uyumasıyla hiç alakası yok. Gündüz uyanık kalıp gece yine uyanık kalabiliyo bu bebe nasıl iş anlamadım

Küme beslenme deniyomuş bı sürekli emmek istemelerine normalmiş olurmuş arada
Ama aralıgı uzun yaa 1,5 2 saat oldugu oluyo. Mesela gece 3 te kalkıyoz 8 dk 5,30 da kalkıyoz 8 dk. Sonra 7 kusurda kalkıyoz gene 7-8. Artık o sıra altını açıp bez degiştiryorum biraz uyku acıılıyo falan oyle bidaha emiyo 7-8 gene.

Ya yengemin bana verdiği Philips avent pompa 9-10 yıllık ömrü bitmiş olabilir mi çekim gücü açısından? Israrla çok çok az süt geliyo delireceğim, oysa epey süt var elle sağınca çok geliyor. Yeni bir makine almalı mıyım sizce ve ne almalıyım?

kıyamam canım kokrma bu kadar dikkat et diye attım için rahat etmiyorsa doktoruna mesaj at ama öpmediğin sürece geçmez bebeğe herhalde

Ben de hamilelik boyu 8 kilo almıştım. 4ü gitti 4ü mıh gibi duruyor. Korse de takmamıştım. Göbüşlü kaldım pilatese başlıcam tekrar
Korseyi ne kadar süre sonra kullanmamız gerekiyor benim 20 gün oldu kullansam dikişlere zarar verir mi diye korkuyorum hayla içerisi iyileşmemistir diye

Korseyi ne kadar süre sonra kullanmamız gerekiyor benim 20 gün oldu kullansam dikişlere zarar verir mi diye korkuyorum hayla içerisi iyileşmemistir diye
Ben korseye doğumdan 1 hafta sonra başladım bir gün takıp bir gün takmıyorum şu an doktorum doğumdan bir gün sonra bile takabilirsin demişti ama ona cesaret edemediğim için 1 hafta bekledim sonra yine doktor önerisiyle cırt cırtlı korselerden aldım

ikisinde de çiş gostergesi var kuzum

Var mı linki falan hangi korse daha iyi hiç bilmiyorum sarkık bir göbeğim oldu çok sinir bozucu

Lansinoh elektrikli kullandım ben o benim sütümü coşturdu cok memnun kaldim

Ayy cok sagol gerçi aldım ama zaten yapcak bişey yok sagdaki kaç numara daha kucuk dıruyo kalıp farkı var mı
Sağdaki 1.numara aktif bebek o artik kucuk gelmeye basladi cırtları ortada tam buluşmuyor diye premium care i 2.numara.aldim iyi ki oyle yapmisim daha güzel oldu

Kızlar dun kan geldi bebeğimin popodan cok korktum dr a gıttık popoda çatlak oluşmuş malesf ne zamandır memede aglıyodu ıkınmaya calışıyodu hep gaz yapamıyo dye dusunurdum meger catlagı varmış yavrumun dr a gıdersenız poposunu kontrıl ettirin

Canım bizim de öyle. Ben ememiyor gibi düşünüyorum ama aç olsa ağlar, dediğin gibi uyuyor sonrasında. Demek ki doyuyor diyorum ama gündüzleri maksimum 10 dk emiyor. Bilmiyorum kısalması iyi çektiğinden mi çekemediğinden mi anlamadım

İnşallah iyi cektigindendir yaa. Doyuyordur

Sağdaki 1.numara aktif bebek o artik kucuk gelmeye basladi cırtları ortada tam buluşmuyor diye premium care i 2.numara.aldim iyi ki oyle yapmisim daha güzel oldu
Benimkide buluşmuyo die 2 aldım ama sonra gpzume 1 daha iyi göründü 1 aldım ortada buluşmuyo ama daha iyi durdu gibi. Bikaç kişiye sordum 1 iyi duruyo dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…