2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sağdaki 1.numara aktif bebek o artik kucuk gelmeye basladi cırtları ortada tam buluşmuyor diye premium care i 2.numara.aldim iyi ki oyle yapmisim daha güzel oldu
Ama işte premıum care almıstım ikisinide. Daha aktif bebeyi kullanmadım ondankalıp baskaysa nasıl olur bilemedim

Hiçbir fikrim yok gündüzleri de birbirini tutmuyo ama gündüz uyumasıyla hiç alakası yok. Gündüz uyanık kalıp gece yine uyanık kalabiliyo bu bebe nasıl iş anlamadım
Benimki naparsam yapayım gündüzleri uyuyo geceleri gecekuşu oluyo assssla uyumuyo

kıyamam canım kokrma bu kadar dikkat et diye attım için rahat etmiyorsa doktoruna mesaj at ama öpmediğin sürece geçmez bebeğe herhalde
mesaj atabileceğim bi doktor yok artık özele gitmiyoruz 🥲 inşallah bulaşmaz ya. aksi gibi bebiş bu akşam çok huysuz, ateşi var gibi hissettim hem koltukaltı hem de kulaktan 37 çıktı. var mı yok mu anlamadım. bi yerinde uçuk vs görünmüyor çok şükür ama içim de huzursuz. 37 derece kulaktan ölçülünce ateş yok demek ama koltukaltı da 37 çıkıyor, bu yüksek gibi geldi :/

mesaj atabileceğim bi doktor yok artık özele gitmiyoruz 🥲 inşallah bulaşmaz ya. aksi gibi bebiş bu akşam çok huysuz, ateşi var gibi hissettim hem koltukaltı hem de kulaktan 37 çıktı. var mı yok mu anlamadım. bi yerinde uçuk vs görünmüyor çok şükür ama içim de huzursuz. 37 derece kulaktan ölçülünce ateş yok demek ama koltukaltı da 37 çıkıyor, bu yüksek gibi geldi :/
Anladım canım yoktur bişey umarım geçer hemen uçuğunda rahat edersin

X